Початок літнього сезону зазвичай супроводжується зростанням активності цих комах. Особливо небезпечні москіти, що поширюють малярію.

Піт. Для свого відтворення комарам потрібна вода. Тому їх приваблюють найрізноманітніші місця з підвищеною вологістю. Таким місце може стати частина тіла, рясно покрита потом.

Темний одяг. Темні кольори набагато легше розпізнаються москітами, ніж світлі. Таким чином вони і знаходять своїх жертв.

Велика кількість натрію і солі в раціоні. Організм виводить сіль і натрій з тіла, а створюваний при цьому специфічний запах як магнітом притягує комарів.

Група крові. Згідно з одним з досліджень, власники 1 групи крові на 83% частіше стикаються з комариними укусами, в порівнянні з тими, хто має інші групи.

Читайте також:  Мобільні телефони не збільшують ризик раку мозку

Вагітність. У майбутньої мами температура тіла, як правило, вище. Кров циркулює по її організму більш інтенсивно. А підвищена температура і інтенсивний кровотік притягують москітів.

Вживання алкоголю. Спиртні напої також підвищують температуру тіла. А шкіра починає виділяти хімічні речовини, що приваблюють комарів.

Джерело: МедікФорум