Медики переконані, що люди, яким необхідно схуднути і нормалізувати артеріальний тиск, повинні розглядати курячі яйця як надзвичайно важливий продукт для свого раціону. Яйця – справжній ключ до здоров’я, відзначають наукові фахівці.

Завдяки високому вмісту простого засвоєння білка курячі яйця майже на чверть знижують ймовірність підвищення артеріального тиску, – до такого висновку прийшли вчені в результаті проведеного дослідження

«Вживаючи яйця кожен день, люди, молоді і літні, можуть уникнути більшості захворювань серцево-судинної системи», – констатували автори роботи.

За їх словами, курячі яйця є чудовим і практично неперевершеним джерелом корисних мікроелементів. Так, вони містять в собі 60 % від необхідної людині добової дози селену, 32 % вітаміну А і майже 15% заліза.

Читайте також:  Кращий напій для профілактики діабету - знижує високий рівень цукру на цілих 30%

Насичені поживними речовинами, яйця відмінно вгамовують відчуття голоду, при цьому після їх вживання довго тримається відчуття ситості. Як помітили дослідники, «яйця відмінно підійдуть для людей, що сидять на дієті і бажаючих скинути вагу».

Раніше ми писали про те, які зміни можуть відбутися в організмі, якщо щодня вживати по два яйця.