Медики переконані, що люди, яким необхідно схуднути і нормалізувати артеріальний тиск, повинні розглядати курячі яйця як надзвичайно важливий продукт для свого раціону. Яйця – справжній ключ до здоров’я, відзначають наукові фахівці.

Завдяки високому вмісту простого засвоєння білка курячі яйця майже на чверть знижують ймовірність підвищення артеріального тиску, – до такого висновку прийшли вчені в результаті проведеного дослідження

«Вживаючи яйця кожен день, люди, молоді і літні, можуть уникнути більшості захворювань серцево-судинної системи», – констатували автори роботи.

За їх словами, курячі яйця є чудовим і практично неперевершеним джерелом корисних мікроелементів. Так, вони містять в собі 60 % від необхідної людині добової дози селену, 32 % вітаміну А і майже 15% заліза.

Читайте також:  5 кращих охолоджуючих продуктів на літо

Насичені поживними речовинами, яйця відмінно вгамовують відчуття голоду, при цьому після їх вживання довго тримається відчуття ситості. Як помітили дослідники, «яйця відмінно підійдуть для людей, що сидять на дієті і бажаючих скинути вагу».

Раніше ми писали про те, які зміни можуть відбутися в організмі, якщо щодня вживати по два яйця.