У ході опитування 1800 аспірантів вчені-психологи з США спробували відповісти на питання, чому жінок-дослідників значно менше, ніж чоловіків, пов’язаних з науковою діяльністю.
[ads1]

Респондентам поставили лише одне питання: «Що є головним критерієм успішної роботи в різних науках?» Думки з цього приводу розійшлися порівну. Одна частина вважала, що для цього потрібен певний талант і геніальність, інші були впевнені, відкриття можна зробити завдяки працьовитості, ретельності і систематичному підході до справи.

Вчені помітили, що в наукових дисциплінах, де на перше місце більшість ставило природну геніальність, число жінок було значно менше, ніж чоловіків. До таких дисциплін належить, наприклад, філософія та фізика.

Учені підкреслюють, геніальність жінок нітрохи не нижча, ніж талановитість вчених-чоловіків. Однак жінки частіше сумніваються у своїх здібностях і не беруть на себе глобальні цілі і завдання.

Наступне завдання, яке поставили фахівці, – відповідь на питання: чи існує дискримінація в науці за статевою ознакою або ж жінки самостійно відмовляються від дослідницької роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РОЗУМНА ЖІНКА – ПОДАРУНОК ЧИ ПОКАРАННЯ

ПСИХОЛОГИ РОЗПОВІЛИ, ЩО ТАКЕ ЖІНОЧА МУДРІСТЬ

ВЧЕНІ ДОВЕЛИ, ЩО РОЗУМ ПЕРЕДАЄТЬСЯ В СПАДКОВІСТЬ