У ході опитування 1800 аспірантів вчені-психологи з США спробували відповісти на питання, чому жінок-дослідників значно менше, ніж чоловіків, пов’язаних з науковою діяльністю.
[ads1]

Респондентам поставили лише одне питання: «Що є головним критерієм успішної роботи в різних науках?» Думки з цього приводу розійшлися порівну. Одна частина вважала, що для цього потрібен певний талант і геніальність, інші були впевнені, відкриття можна зробити завдяки працьовитості, ретельності і систематичному підході до справи.

Вчені помітили, що в наукових дисциплінах, де на перше місце більшість ставило природну геніальність, число жінок було значно менше, ніж чоловіків. До таких дисциплін належить, наприклад, філософія та фізика.

Читайте також:  Чотири ранні ознаки зупинки серця можуть виникати за добу до неї

Учені підкреслюють, геніальність жінок нітрохи не нижча, ніж талановитість вчених-чоловіків. Однак жінки частіше сумніваються у своїх здібностях і не беруть на себе глобальні цілі і завдання.

Наступне завдання, яке поставили фахівці, – відповідь на питання: чи існує дискримінація в науці за статевою ознакою або ж жінки самостійно відмовляються від дослідницької роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РОЗУМНА ЖІНКА – ПОДАРУНОК ЧИ ПОКАРАННЯ

ПСИХОЛОГИ РОЗПОВІЛИ, ЩО ТАКЕ ЖІНОЧА МУДРІСТЬ

ВЧЕНІ ДОВЕЛИ, ЩО РОЗУМ ПЕРЕДАЄТЬСЯ В СПАДКОВІСТЬ