Влітку проблема неприємного запаху тіла, і особливо з області пахв, стає гострою для багатьох. Однак існують прості і доступні кожному способи виправлення ситуації.

Гоління. Візьміть в руки бритву і позбудьтеся від усіх волосків в області пахв. Якщо ви регулярно потієте, то голити цю область доведеться постійно. Гоління допомагає набагато зменшити вираженість проблеми пітливих пахв або зовсім від неї позбутися.

Антиперспіранти. Якщо ви до цього вдавалися до дезодорантів для боротьби з запахом поту, то перемикайтеся на антиперспіранти. Вони містять речовини на основі алюмінію, який як би засмічує шкірні пори, пропускають краплі поту. Фахівці навіть рекомендують наносити антиперспірант на ніч, щоб пори ввібрали його і затримали ранкове виділення поту. Правда, важливо, щоб вас не було алергії.

Читайте також:  Лікар розповів про синдром раптової смерті у дорослих людей

Перерва між душем і переодяганням. Після прийому душу багато хто з нас відразу натягує одяг. Якщо у вас є така можливість, залишитеся якийсь час в голому вигляді. Це очікування дозволить тілу охолонути і висохнути, що запобіжить сильне потовиділення в пахвах.

Гігієна після тренувань. Надмірне потовиділення може провокувати різні захворювання шкіри на зразок дерматиту. Пахви потрібно тримати в чистоті, наскільки це можливо. Після занять спортом обов’язково обробляйте ці зони тіла, витріть насухо, нанесіть зволожуючий крем для зниження подразнень.

Відмовтеся від харчової соди. Деякі люди обробляють пахви харчовою содою, так як вважають, що це прекрасний спосіб впоратися з запахом поту. Але сода має властивість розпалювати шкіру і руйнувати шкірний бар’єр, що викликає ще більшу кількість проблем.

Читайте також:  Чим порадувати кишківник: продукти для міцного здоров'я

Поменше кави. Кофеїн підсилює потовиділення і активує неврологічну систему, він також збільшує артеріальний тиск, прискорює пульс і перевантажує потові залози. Якщо вам так подобається кава, то зовсім відмовлятися від нього не варто, але краще зменшити рівень його вживання, пише The Health Site.