У вересні природа щедро ділиться смачними та корисними подарунками, і це чудовий період для того, щоб організм міг отримати сповна необхідні йому вітаміни і мінерали.

Зокрема, одним з кращих осінніх продуктів для підняття імунітету вчені вважають гарбуз. За їх словами, чоловікам гарбуз приносить особливу користь, пов’язану з тим, що цей овоч зміцнює здоров’я передміхурової залози, а жінкам вживати гарбуз корисно, так як він захищає від захворювань молочних залоз.

Також у вересні потрібно обов’язково їсти яблука – їх вживання робить міцнішими імунний захист організму, покращує травлення, очищає від токсинів. Інший «золотий» продукт вересня – це баштанні. Вживання кавунів та динь підвищить опірність організму інфекціям і допоможе не страждати від нудьги, сприятливо позначиться на роботі мозку, серця і судин, а також нирок.

Читайте також:  Які фрукти та овочі з магазину небезпечні

Крім того, вересень – це благодатний сезон для любителів винограду. Вживання ягід йде на користь астматикам, сприяє запобіганню тромбозів, бореться з хворобами печінки, омолоджує шкіру.

Настійно радять лікарі вживати і шипшину, яку вони оцінюють як незамінну ягоду для імунітету. Будучи чудовим джерелом вітамінів, органічних кислот і ефірних масел, шипшина також буде дуже корисний при гіпертонічній хворобі.

Ще одна ягода, що панує у вересні, – обліпиха. Її вживання зміцнює здоров’я очей, серцево-судинної та травної систем, а також покращує якість сну, відзначають експерти.

Джерело: МедікФорум