ГоловнаНовини Здоров'я6 найпростіших трюків, які дозволять схуднути

6 найпростіших трюків, які дозволять схуднути

Дієтологи стверджують, що навіть приклавши мінімальні зусилля, можна домогтися ефекту схуднення. Вони пропонують скористатися простими лайфхаками, які допомагають зробити фігуру стрункішою.

Схуднення

Вода натщесерце. Після пробудження випивайте склянку чистої питної води – що важливо, не холодної. Цей найпростіший трюк активізує процеси обміну речовин в організмі і налаштує шлунково-кишковий тракт на активну роботу.

Сніданок. Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі American Journal of Physiology – Endocrinology and Metabolism, порівняно з відмовою від сніданку його вживання у їжу позитивно впливає на метаболізм, прискорює процеси, за допомогою яких організм перетравлює і абсорбує вуглеводи.

Їсти кожні 3-4 години. Найуспішніші програми харчування для тих, що худнуть мають на увазі 5-6 прийомів їжі за добу. Така стратегія дуже ефективна для запобігання голоду і переїдання. Але важливо, щоб кожна порція їжі не перевищувала 300 грамів.

Читайте також:  Група вчених розкрила головну загадку хронічного болю в спині

Ходити пішки 5 хвилин кожен день. Якщо почати щодня активно ходити пішки хоча б 5 хвилин, у тиждень це дасть 35 хвилин аеробних навантажень – третина рекомендованого медиками обов’язкового мінімуму аеробної активності, необхідного для здоров’я.

З’їдати яблуко. Відразу кілька експериментів показали, що жінки, які з’їдали по одному яблуку в день, худнули швидше, ніж ті, хто не їв яблука. Також у любительок яблук краще виходить утримувати стабільну вагу і стрункість.

Лягати спати на 5-10 хвилин раніше. В тиждень таким чином ви отримаєте півгодини-годину додаткового сну. Його нестача є доведеним фактором приросту жирової тканини в тілі через активізацію гормону стресу кортизолу, що загострює тягу до нездорової їжі або солодощів. Лягаючи спати всього на кілька хвилин раніше, ви зможете вирішити дану проблему.

Читайте також:  Хвороби і проблеми зі здоров'ям через які сохне в роті

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News