Дієтологи стверджують, що навіть приклавши мінімальні зусилля, можна домогтися ефекту схуднення. Вони пропонують скористатися простими лайфхаками, які допомагають зробити фігуру стрункішою.

Вода натщесерце. Після пробудження випивайте склянку чистої питної води – що важливо, не холодної. Цей найпростіший трюк активізує процеси обміну речовин в організмі і налаштує шлунково-кишковий тракт на активну роботу.

Сніданок. Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі American Journal of Physiology – Endocrinology and Metabolism, порівняно з відмовою від сніданку його вживання у їжу позитивно впливає на метаболізм, прискорює процеси, за допомогою яких організм перетравлює і абсорбує вуглеводи.

Їсти кожні 3-4 години. Найуспішніші програми харчування для тих, що худнуть мають на увазі 5-6 прийомів їжі за добу. Така стратегія дуже ефективна для запобігання голоду і переїдання. Але важливо, щоб кожна порція їжі не перевищувала 300 грамів.

Ходити пішки 5 хвилин кожен день. Якщо почати щодня активно ходити пішки хоча б 5 хвилин, у тиждень це дасть 35 хвилин аеробних навантажень – третина рекомендованого медиками обов’язкового мінімуму аеробної активності, необхідного для здоров’я.

З’їдати яблуко. Відразу кілька експериментів показали, що жінки, які з’їдали по одному яблуку в день, худнули швидше, ніж ті, хто не їв яблука. Також у любительок яблук краще виходить утримувати стабільну вагу і стрункість.

Лягати спати на 5-10 хвилин раніше. В тиждень таким чином ви отримаєте півгодини-годину додаткового сну. Його нестача є доведеним фактором приросту жирової тканини в тілі через активізацію гормону стресу кортизолу, що загострює тягу до нездорової їжі або солодощів. Лягаючи спати всього на кілька хвилин раніше, ви зможете вирішити дану проблему.

Джерело: МедікФорум