Після них вам захочеться швидше згорнутися під ковдрою і подивитися серіал, ніж запалювати всю ніч.

1. Червоне м’ясо

Вчені говорять, що на його перетравлення організм потрібно занадто багато енергії. А вона вам потрібна для інших справ. До того ж воно може викликати процес бродіння в товстій кишці – і тоді під час сексу живіт набухне і дуже еротично бурчати.

2. Алкоголь

Алкоголь

Не сперечаємося, пара келихів шампанського розслабить вас і розкріпачити. Але через пару годин ви станете млявим і сонним. До того ж він уповільнює роботу центральної нервової системи і знижує чутливість до дотиків – а це зіпсує враження від близькості.

Читайте також:  Алкоголь у похилому віці може провокувати безболісний інфаркт
3. Сир

Експерти назвали сири з коров’ячого молока вбивцями лібідо. Справа в тому, що них часто додають антибіотики – вони можуть порушити вироблення статевих гормонів. А у деяких сир ще і викликає здуття і відчуття тяжкості.

4. Енергетики

Енергетики

За прилив бадьорості доведеться розплатитися здуттям і відрижкою. А вже через 1-2 години він зміниться втомою, млявістю і поганим настроєм. Якщо вже дуже потрібно підбадьоритися, хоча б не пийте більше двох банок – це максимально допустима доза за день. Інакше доведеться займатися сексом з серцем, яке колотиться, підвищеною пітливістю і нудотою.

5. Боби

Взагалі, це хороший і корисний продукт. Бобові багаті клітковиною, а вона очищає шлунок і кишечник, знижує рівень «поганого» холестерину і виводить з організму токсини. Але, крім клітковини, в них містяться цукри, через які в товстій кишці накопичуються гази.

Читайте також:  Яйця та сир названі серед найкращих білкових продуктів на сніданок
6. Капуста броколі

Та ж проблема, що і з бобами. Після корисної і дієтичної вечері з капустою броколі в ліжку можуть виявитися троє: ви, ваш партнер і гази в кишечнику.

7. Фастфуд

Фастфуд

У фастфуді завжди занадто багато солі, а вона викликає затримку рідини і метеоризм. До того ж він важко перетравлюється і може зробити вас млявим і ледачим.

А що ж тоді можна їсти?

Вчені рекомендують рибу, спеції, зелень, яйця, горіхи, фрукти і ягоди – всі ці продукти підвищують лібідо. А ще експерти вважають, що збудження можуть посилити аромати шоколаду, кориці, м’яти і ванілі – так що не бійтеся призначати побачення в кондитерських.

Читайте також:  Лікарі розповіли, які ознаки вказують на хвороби печінки

Не допомагає? Прочитайте статтю «Як повернути секс у відносини: діємо по науці» – можливо, вам потрібно щось сильніше вдалого вечері.