ГоловнаНовини Здоров'я8 ознак серцевого нападу, які часто пропускаються жінками

8 ознак серцевого нападу, які часто пропускаються жінками

У медичній практиці серцеві напади у жінок після 50 років дуже часто закінчуються смертю – в тому числі тому, що їх симптоми пропускаються як пацієнтками, так лікарями.

проблеми з серцем

Експерти рекомендують жінкам знати, як проявляють себе хвороби серця. За їх словами, існують ознаки, що дозволяють дізнатися про наближення серцевого нападу.

Так, наприклад, такою ознакою може бути оніміння в руках, яке часто турбує тільки протягом декількох хвилин. У більшості випадків таке оніміння спостерігається в лівій руці, також можуть виникати відчуття поколювання, слабкості, болю.

Також сигналом близького серцевого нападу може бути зубний біль. Його особливістю є те, що болить не в якомусь конкретному зубі, а віддає на всю щелепу. Кардіологи відзначають, що таким чином проявляє себе «відбитий» біль, що виходить від серця.

Читайте також:  Названо 5 ранніх симптомів раку легенів, які часто пропускають

Провісниками жіночого інфаркту можуть бути і болі в шлунку, нудота і блювота, що виникають без особливих причин. Якщо крім них спостерігаються ще й інші симптоми наведеного тут ряду, потрібно обов’язково звернутися до лікаря.

Ще одним сигналом про прийдешній серцевий напад у жінок є болі в спині. У деяких випадках гострий біль в області між лопатками виявляється єдиною ознакою наближення нападу.

Крім цього, багато жінок відчувають незвичне почуття в грудях, що нагадує здавлювання або тиск на груди. Інші симптоми, які можуть при цьому виникати – це печія, поколювання, печіння, які тривають протягом двох-трьох хвилин.

Читайте також:  Німецькі вчені відкрили напій довгожителів

У жінок старше 55 років зі слабким серцем або з спадковим ризиком (в родині були випадки серцевого нападу) на його наближення можуть вказувати ознаки, що нагадують грип, – ломота в тілі, нудота, слабкість.

Що стосується слабкості в цілому, то якщо вона виникає при виконанні зовсім простих і буденних дій, це також може передвіщати у жінок серцевий напад.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News