Жирне, смажене, різні надмірності засмічують печінку, вона починає гірше справлятися з токсинами, у людини погіршується самопочуття. А чи можна очистити печінку природним шляхом? Так!

Важливо для очищення печінки харчуватися правильно. Почнемо з зеленого чаю. У ньому містяться антиоксиданти, катехіни, що допомагають виводити з організму токсини.

Гарбуз унікальний поєднанням жовчогінної та сечогінної дії за участю в регенерації пошкоджених клітин печінки. Існують різні варіанти прийому гарбуза з користю для печінки, але вона хороша і сама по собі.

Неочищений овес порадує нас жовчогінною і детоксикаційною дією. Те, що потрібно для печінки. Приймати його можна у вигляді киселю або пророщених зерен.

Цибуля і часник мають дивовижну речовину, яка називається аліцин. Аліцин допомагає печінці справлятися з токсинами.

Яблука не тільки смачні, але і мають жовчогінну дію і містять пектин, що зв’язує продукти розпаду і відправляє їх на вихід, поки вони не накоїли шкоди.

Далі за списком. Броколі і цвітна капуста покращують метаболізм і мають жовчогінний ефект. Оливкова олія з лимонним соком – загальновідомий варіант очищення печінки. В авокадо містяться стимулятори роботи печінки. Куркума сприяє регенерації клітин печінки. У грейпфруті міститься нарингенін, котрий нормалізує обмін глюкози і руйнує зайві жири в печінці.

А в волоських горіхах міститися аргінін і глутатіон. Один послаблює токсичність продукту розпаду, аміаку, а другий ідентичний точно такому ж борцю з токсинами, який печінка виробляє сама. А удвох вони набагато краще справляються. Напевно, знайдуться ще продукти, що допомагають нашому організму, але поки досить.