Іноді буває так, що при розгляді свого тіла ми виявляємо дивні синці, які виникли просто нізвідки. Начебто не було ніяких причин для їх появи, але вони виникли! Між тим, в будь-якому разі їх виникнення не може бути пов’язано з якимись загадковими причинами. Всьому є пояснення. Ось і тут поява синців може бути викликана будь-яким з перерахованих нижче обставин.

Причини появи раптових синців
1. Нестача вітамінів

Ні для кого не секрет, що в тілі людини знаходиться досить великий запас вітамінів, які відповідають за нормальний процес кровообігу. Якщо в організмі не вистачає вітамінів чи навпаки в надлишку, то це може призвести до виникнення гематом.

2. Старіння

Старіння тіла — цілком природний процес. І одним з його ознак є утворення плям на шкірі, в тому числі і синців. Тому просто згадайте свій вік і подумайте — може вони з’явилися на вашому тілі не випадково?

3. Хвороба фон Віллебранда

При її розвитку синці утворюються під час інших процесів, пов’язаних з кровообігом (наприклад, менструація). Весь цей процес пов’язаний з тим, що в організмі не вистачає білків.

4. Активне фізичне навантаження на організм

Незважаючи на те, що фізкультура, здавалося б, зміцнює організм, насправді занадто багато вправ має і інший вплив. Однією з ознак якого зокрема є утворення на тілі синців.

5. Цукровий діабет

Ця хвороба супроводжується порушенням процесів кровообігу. Тому синці при діабеті можна вважати цілком природним явищем. Правда, якщо при цьому у вас порушився зір або ви стали гірше чути — це вже привід для того, щоб відвідати свого лікаря.

6. Тромбоцитопенія

При цьому захворюванні поява синців викликана цілком природними причинами — забоями. Однак, вони настільки слабкі, що в нормальних умовах синяк просто не міг би утворитися.

Знаючи причину виникнення дивних синців, можна зрозуміти, якою саме недугою ви страждаєте. Відповідно, це буде швидким кроком до лікування і одужання вашого організму. Все ж спробуйте згадати — може синяк з’явився не просто так? Будьте пильними до свого організму.