На здоров’я людини впливає маса самих різних факторів, але під час пандемії багатьох цікавить, що здатне активізувати захисні сили організму. Вчені-дієтологи назвали 5 видів їжі, які допоможуть зміцнити імунітет.

У весняну пору року люди частіше стикаються з проблемами зі здоров’ям. Це відбувається тому, що за зиму імунна система людини слабшає внаслідок нестачі вітамінів. В результаті часто виникають застуди, алергії та інші захворювання. На імунітет впливають різні фактори, в тому числі душевний стан людини, її спосіб життя, сон і, звичайно ж, їжа.

Саме з споживаної їжі організм черпає енергію для посилення імунної функції. Вчені-дієтологи виділяють 5 видів їжі, що зміцнює імунітет. У список увійшли солодка картопля, м’ясо, гриби, чай і йогурт. Щоб домогтися позитивного впливу на організм необхідно включити ці продукти в щоденний раціон.

М’ясо вибирати краще червоне з мінімумом жиру. Такий продукт є прекрасним постачальником цинку, який сприяє виробленню білих кров’яних клітин, що борються з різними вірусами і бактеріями. У солодкій картоплі міститься вітамін А. Він впливає на здоров’я шкіри, яка стоїть на передовій захисту організму.

Гриби також впливають на вироблення білих кров’яних тілець, а ще вони роблять їх більш активними в боротьбі з патогенами. Чай є прекрасною профілактикою простудних захворювань і вважається природним антиоксидантом. Йогурт підсилює захисні властивості організму. Особливо корисно його вживати в період лікування антибіотиками.