ГоловнаНовини Здоров'я6 проблем з вухами, які можуть сигналити про небезпечні хвороби

6 проблем з вухами, які можуть сигналити про небезпечні хвороби

Дослідження показують, що ослаблення слуху може бути раннім сигналом про розвиток хвороби Альцгеймера. Про які ще недуги можуть говорити проблеми з вухами?

Вухо

Втрата слуху в одному вусі. Як правило, причини, які її викликають, не являють собою серйозної небезпеки для життя і піддаються терапії. Але в деяких випадках така одностороння втрата слуху викликається пухлиною, що розвивається на нерві внутрішнього вуха.

Дзвін у вухах. Якщо говорити про дійсно небезпечних для здоров’я обставин, то дзвеніти у вусі може через підвищений тиск або холестерину, а також через пухлини і прееклампсії. Крім того, дзвін у вухах можуть викликати гормональні зміни, інфекція вуха, прийом ліків.

Читайте також:  Названі частини тіла, які краще не чіпати руками

Волога вушна сірка. Вчені з Японії встановили: поява вологої і липкої вушної сірки може сигналити про розвиток такого небезпечного захворювання, як рак грудей. Виникнення хвороби пов’язане з мутацією гена ABCC11, яка також впливає на якість сірки у вухах.

Вуха “горять”. У дорослих жінок ця проблема може бути одним з перших сигналів організму про початок менопаузи. При даному стані припливи часто відображаються саме на верхній частині обличчя.

Оніміння вух. Цей симптом небезпечний, якщо одночасно відчувається слабкість в руках і ногах, оніміння в обличчі, утруднення мови. Подібним чином про себе може сигналити інсульт.

Читайте також:  Коронавірус міг потрапити до Європи ще в жовтні: з’явилися докази

Зморшки на мочках вух. Зморшка, що перетинає мочку вуха по діагоналі, може бути передвісником ішемічної хвороби серця. Поява таких зморшок обумовлена деформацією дрібних судин, через яку порушується харчування серця кров’ю.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News