З настанням холодів виникає проблема, добре знайома багатьом, – підвищений апетит, змушує зловживати їжею. Про те, як можна впоратися з цією проблемою, розповіла дієтолог Людмила Бабич.

Спеціаліст заявила, що натуральні ситні, але при тому не жирні продукти допомагають тримати апетит під контролем і не страждати від переїдання. Одним з найбільш корисних серед таких продуктів дієтолог вважає вівсяну кашу, приготовану із зерна, а не пластівців. За словами експерта, каша з вівса повільно перетравлюється завдяки високому вмісту розчинної клітковини, – тому дане блюдо надовго забезпечує енергією і почуттям ситості.

Не менш корисним сніданком або обідом, який допоможе не тягнутися за додатковою порцією пізніше, стане тарілка натурального сиру. Дієтолог пояснила: у сирі міститься казеїновий протеїн, засвоєння якого вимагає досить багато часу, – з цієї причини він надовго забезпечує відчуття ситості.

Також лікар порадила включати в раціон харчування горіхи. У горіхах міститься багато цінних поживних речовин і вітамінів, вони швидко насичують і дозволяють довго не згадувати про їжу. Найкориснішими в цьому плані є мигдальні горіхи.

«Мигдаль сприяє схудненню, та як велика частина жирів, які містяться в ньому мине стадію всмоктування в шлунку і не осідає в тілі у вигляді жирових запасів», – розповіла експерт.