Загальна нитка між артритом і раком – хронічне запалення. Існують види продуктів, які живлять його. Артрит, це стан, викликаний хронічним запаленням в суглобах. Численні дослідження показали, що у людей з артритом ймовірність розвитку лімфоми (раку крові) в два рази вище.

Артрит не є необхідним кроком на шляху до раку, і дієта не основний фактор виникнення хвороби. Пам’ятайте, що відмова від наступних продуктів важливий для загального стану здоров’я. Хронічне запалення фактично пов’язане з багатьма захворюваннями.

5 небезпечних продуктів, викликають артрит і рак

Оброблене м’ясо

Оброблені м’ясні продукти – бекон, сосиски, ковбаси забезпечують подвійний ризик захворювання. Насичений жир викликає запалення, а консервуючі нітрати і нітрити безпосередньо пов’язані з раком.

Рафіновані вуглеводи

Білий хліб, цукерки, випічка і т.д. одночасно підвищують рівень цукру в крові і запалення. Такі скачки підвищує рівень запальних цитокінів в крові.

Трансжири

Велика кількість випічки і напівфабрикатів містять трансжири, а найгіршими з них є крекери, печиво, тістечка виготовлені промисловим способом.

Солі

Сіль є важливим поживним речовиною, якого ми не можемо уникнути – вона важлива для здоров’я. Сіль працює у співпраці з калієм, щоб регулювати кров’яний тиск і функцію нирок. Дієта західної людини містить занадто багато солі – саме її надлишок призводить до проблем, в гіршому випадку – до раку.

Доданий цукор

Вживання в їжу занадто великої кількості цукру призводить до різкого збільшення рівня кінцевих продуктів глікування (AGE) в кровотоці. Це відбувається, коли він взаємодіє з білком або жиром. Надмірну кількість “білої отрути” пов’язують з передчасним старінням, діабетом і серцевими захворюваннями.

Джерело: foodeatsafe