ГоловнаНовини Здоров'я6 простих правил, які допомагають захиститися від раку

6 простих правил, які допомагають захиститися від раку

За даними вчених, дотримання простих правил допомагає посилити захищеність організму від розвитку раку.

Зелені листові овочі

Їсти зелень і часник. Листові салати, зелень з листям темного забарвлення, водорості і на додачу до них часник – цей набір забезпечить організм такою великою кількістю антиоксидантів, з яким не зможуть зрівнятися інші продукти.

Їсти цілісне зерно. Згідно зі звітом Американського інституту дослідження раку та Всесвітнього фонду боротьби з раком, раціон харчування з високим рівнем цільних зерен ефективно захищає людину від розвитку колоректального раку (рак кишечника). Цей висновок підтвердився результатами аналізу, що охопив 99 досліджень за участю 29 мільйонів чоловік.

Читайте також:  Побутові предмети, які потрібно викинути, якщо дороге здоров'я

Кожен день вживати овочі. Вживання овочів постачає організм субстанціями, смертоносними для злоякісних клітин. Крім того, овочі – це продукти, які не містять траснсжирів, і їх поїдання означає загальне зниження трансжирів в раціоні, споживаних з іншою їжею.

Уникати продуктів високої переробки. Згідно з результатами дослідження французьких вчених, які були опубліковані в JAMA Internal Medicine, регулярне вживання продуктів високої переробки асоціюється з ранньою смертністю у зв’язку з розвитком захворювань, в тому числі раку. Кожні додаткові 10% цих продуктів в раціоні підвищують ризик ранньої смерті на 14%. Учені радять: не їжте сосиски і чіпси кожен день, шашлик і фастфуд вживайте не частіше двох разів на місяць.

Читайте також:  Вчені розповіли, що треба їсти, щоб зберегти гострий розум

Приймати аспірин. Дослідження вчених з Університету Ньюкасла показало, що щоденний прийом аспірину вдвічі знижує ймовірність розвитку раку прямої кишки. У свою чергу вчені з Гарвардської школи громадської охорони здоров’я констатували, що регулярний багаторічний прийом ацетилсаліцилової кислоти може допомогти запобігти розвитку раку шлунково-кишкового тракту.

Займатися спортом. Для ефекту захисту від розвитку раку досить тренуватися два рази в тиждень. Заняття спортом розганяють метаболізм, зміцнюють імунітет.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News