Якщо ви купуєте подушку один раз на все життя, вона може почати руйнувати ваше здоров’я, попереджають експерти Німецької асоціації алергії та астми.

Багато людей розглядають придбання подушки як разову покупку, але це неправильно. Подушку не можна використовувати більше двох-трьох років, констатують фахівці з Німеччини.

Виданню Focus експерти розповіла, що використання подушки без урахування її терміну придатності може руйнівним чином позначатися на здоров’ї.

“Одна з причин цього-скупчення в подушках пилових кліщів і їх екскрементів. Абсолютно невидимі для людського ока, вони можуть викликати алергію і напади астми, причому особливо часто в зимові місяці, коли працює опалення”, – повідомили в німецькій асоціації алергії і астми.

Читайте також:  Для кишечника і серця: в чому користь популярної садової зелені

Її представники додали, що підтримувати подушки в чистоті допомагає їх регулярне прання при температурі не менше 60 градусів. Але навіть з дотриманням цієї умови замінювати їх слід не пізніше, ніж через три роки регулярного використання.

Міняти подушки потрібно ще й тому, що поступово вони втрачають свою первісну форму і не можуть ні підтримувати голову, ні полегшувати навантаження шийного відділу хребта. Навпаки, їх деформація впливає на втрату повноцінного і спокійного сну, а також виникнення підвищеної напруги і болю в шийному відділі.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News