Від вибору рослинної олії до приправ, які ви використовуєте, лікар рекомендував дієтичні зміни, які можуть полегшити запалення та біль при артриті.

Артрит, що характеризується запаленням, відноситься до поширеного захворювання, що викликає біль у суглобах. Хоча деякі симптоми можуть посилити симптоми, пов’язані із захворюванням суглобів, інші можуть зменшити біль при артриті.

На щастя, лікар поділився шістьма протизапальними продуктами, які можуть допомогти.

Хоча вони не можуть бути ліками від артриту, включення цих продуктів до вашого раціону потенційно може допомогти полегшити симптоми і поліпшити загальний стан суглобів.

1. Горіхи та насіння

За словами лікаря, горіхи та насіння, наповнене корисними жирами та антиоксидантами, можуть допомогти зменшити запалення та позитивно вплинути на симптоми артриту.

Лікар рекомендував з’їдати невелику жменю мигдалю, волоських горіхів та насіння льону щодня.

2. Оливкова олія

Лікар пояснив, що оливкова олія першого холодного віджиму містить мононенасичені жири та антиоксиданти, які можуть допомогти покращити здоров’я суглобів.
«Використовуйте оливкову олію першого віджиму як основне масло для приготування їжі та для заправки салатів. Пара столових ложок на день – звичайна кількість у середземноморській дієті», – каже лікар-терапевт.

3. Цільнозернові продукти

Від рису до кіноа, від вівса до полби – вміст клітковини в цільнозернових продуктах може сприяти протизапальному ефекту. Лікар рекомендував прагнути до того, щоб хоча б половина щоденного споживання зерна припадала на цільнозернові продукти.

4. Часник

Цей популярний кулінарний інгредієнт, багатий на сполуки сірки, може допомогти зменшити запалення.

Включайте один-два зубчики часнику до свого щоденного раціону, щоб насолодитися його потенційними протизапальними властивостями.

5. Зелений чай

Цей популярний напій, наповнений антиоксидантами, званими катехінами, має не тільки землистий, заспокійливий смак.

Лікарка пояснив, що регулярне вживання зеленого чаю може допомогти зменшити запалення, пов’язане з артритом.

6. Вишні

Ці плоди, що характеризуються терпким смаком, багаті на рослинні сполуки, відомі як антоціани, які мають протизапальну дію.

За словами експерта, ці антиоксиданти можуть допомогти зменшити рівень запалення.

Щоденне вживання чашки вишні чи терпкого вишневого соку є загальною рекомендацією отримання потенційного протизапального ефекту.