М’ятний чай-смачний і корисний спосіб вживання м’яти. Ось шість причин, чому м’ятний чай принесе користь вашому здоров’ю.

Покращує ваш сон

Кілька досліджень показали, що вживання м’ятного чаю перед сном може поліпшити його якість. У дослідженні було виявлено, що м’ята перцева діє як м’який седативний засіб. Якщо ви п’єте м’ятний чай, щоб заснути, переконайтеся, що ви вживаєте його без кофеїну.

Знімає проблеми з травленням

М’ятний чай здатний позбавити від розладів травлення: гази, здуття живота і розлад шлунка. Це пов’язано з роллю м’яти як міорелаксанта. Наявність м’яти і її сполук в травній системі розслаблюють її.

Очищає пазухи

М’ята має антибактеріальні властивості – вона бореться з інфекціями, які утворюються в пазухах. Дослідження показали, що ментол в перцевій м’яті може поліпшити потік повітря в порожнині носа. Якщо ви страждаєте від закупорки пазух, приготуйте чашку гарячого м’ятного чаю і вдихайте аромат.

Покращує концентрацію

Дослідження, опубліковане в “Міжнародному журналі нейробіології”, показало, що м’ятний чай підвищує концентрацію уваги. Вдихання парів екстракту м’яти здатна поліпшити пам’ять і пильність.

Захищає зуби і зберігає дихання свіжим

Екстракт м’яти є популярним ароматизатором в жувальній гумці, зубній пасті і рідини для полоскання рота. Це працює завдяки антибактеріальним властивостям м’яти. Ароматний чай також може вбити мікроби в роті, які викликають неприємний запах.

Допомагає у втраті ваги

М’ятний чай практично не містить калорій, що робить його відмінним напоєм для людей, які бажають схуднути. Він знижує апетит, змушуючи вас відчувати себе ситим протягом тривалого періоду часу.