На думку наукових фахівців, їжа ночами може стати серйозним фактором розвитку різних проблем зі здоров’ям. Вчені відзначають, що найбільш правильним є вживання їжі у відповідності з природними добовими ритмами, які залежать від рівня освітлення.

Іншими словами, щільно їсти потрібно в період найбільшої активності організму – в світлий час дня, переконані експерти. Ця заява прозвучала після того, як дослідження, що охопило близько 12 тисяч громадян США, показало: майже третину всієї кількості їжі за добу вживається людьми по вечорах, які тягнуться аж до укладання в ліжко. Дана звичка дуже небезпечна для здоров’я, застерегли вчені. Виявилося, що у всіх випробовуваних, для яких їжа ночами була звичайним явищем, вранці спостерігали підвищений артеріальний тиск, а також і високі показники цукру. Дані симптоми – типова картина передіабету.

Лікарі розглядають переддіабет як «сіру зону», що знаходиться між нормою і цукровим діабетом 2 типу. Велика частина людей з передіабетом – це пацієнти, у яких в подальшому дане захворювання розвинеться практично гарантовано. Таким чином, їжа ночами може бути небезпечна в плані ризику розвитку не тільки передіабету, але і діабету.

Крім цього, звичка вживати їжу в пізній час підриває здоров’я, підвищуючи ризик серцевих захворювань та гіпертонії. Також їжа ночами небезпечна для фігури. Метаболізм в цей час доби такий, що велика частина з’їдених калорій йде в жирові запаси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЗВАНИЙ ІДЕАЛЬНИЙ ПРОДУКТ ДЛЯ ВЖИВАННЯ ПЕРЕД СНОМ

ЕКСПЕРТИ ВКАЗАЛИ НА ПРОДУКТИ, ЯКІ НЕБЕЗПЕЧНО ЇСТИ ПЕРЕД СНОМ