Якщо ви хочете схуднути, то ці шість сортів чаю покажуть найбільш ефективні результати, оскільки вони сприяють активній втраті ваги і жиру!

Трав’яним чаєм можна насолоджуватися гарячим або холодним, а також ви можете додати свою улюблену пряність і мед, щоб поліпшити смак. Незалежно від вашого вибору, ці смачні і лікувальні чаї допоможуть вам схуднути і відчути себе добре.

1. Зелений чай, щоб зменшити жирові відкладення

Безумовно, самий популярний і часто званий самим здоровим зелений чай очолює список засобів для схуднення. Цей чай містить поліфеноли і галлат епігаллокатехін (EGCG), які є дуже сильними антиоксидантами, швидко спалює жир і блокує поглинання вуглеводів. Цей швидкодіючий чай, що містить кофеїн в якості активного інгредієнта, стимулює ваш розум і тіло.

Читайте також:  4 ознаки серцевої недостатності, які радять знати лікарі

Переваги втрати ваги максимальні, коли чай подається гарячим.

2. Улун

Він містить речовини, які підсилюють окислення жирів. Цей чай допомагає регулювати рівень цукру в крові, щоб зменшити апетит, черевний жир. А також, цей чай допоможе вам підтримувати вагу після того, як він пішов, блокуючи ензими, що формують жир. Чай Улун також може зміцнити зуби і боротися з прищами.

Деякі думають, що у нього трохи гіркий смак, тому змішайте його з невеликою кількістю меду, щоб насолодитися цим жироспалюючим напоєм.

Продовження на наступній сторінці: 1 2