Вітамін С робить позитивний вплив на імунну систему організму і запобігає респіраторні захворювання. Однак, з’ясувалося, що він також здатний поліпшити загальний стан легенів і надавати протизапальний ефект. Згідно з дослідженнями існує прямий зв’язок між дією вітаміну і зниженням фіброзу легенів, а також ризику розвитку раку дихальних шляхів.

Експерти рекомендують 6 продуктів, які допомагають збільшити добову дозу вітаміну С. Перший і найбільш відомий – апельсин. Він також багатий клітковиною і антиоксидантами, які допомагають підвищити імунітет і покращують здоров’я кишечника. Наступний фрукт – гуава. Вона містить безліч поживних речовин, які сприяють схудненню і лікуванню діабету, повідомляє NDTV Food.

Читайте також:  Запах із рота може бути однією з ознак інтоксикації печінки

Додавання граната в різні страви невипадково. Він допомагає боротися з вірусами і підвищує тонус організму. Полуниця містить клітковину, мінерали і має нульовий рівень холестерину, калорій і жирів. Ще один такий фрукт – ківі. Згідно з даними Міністерства сільського господарства США, він дає великий заряд енергії. Виноград – джерело поживних речовин, які допомагають виводити токсини.