Бажаючим позбутися від традиційного жиру на животі і боках, що виникає в середньому віці, потрібно налягати на горіхи. Виявилося, що саме ці продукти допомагають контролювати процес збільшення ваги.

Вживання пригорщі горіхів в день запобігають розвитку жиру на животі і боках, як показало дослідження американських вчених. Якщо люди активно налягають на волоські горіхи, арахіс або пекани, або інші різновиди горіхів, то вони можуть захистити себе від цілого ряду пов’язаних з ожирінням станів. Серед них хвороби серця і діабет, як підкреслюють вчені. Горіхи багаті ненасиченими жирами, що забезпечують тривале відчуття ситості. В результаті, людина менше їсть і утримує рівень цукру в крові під контролем. Крім того, горіхи містять волокна, білки, вітаміни і мінерали, включаючи фолати, вітамін Е, калій і магній.

Це ще одне дослідження, яке підтверджує здатність горіхів контролювати вагу і зміцнювати здоров’я. Всього 30 г горіхів щодня або дві чайних ложки арахісового масла знижують небезпеку чоловіків і жінок зіткнуться з зайвою вагою і ожирінням протягом 4 років. Вчені з Гарварду нагадують, що з моменту настання дорослого віку людина починає додавати у середньому по 500 г ваги в рік. Хоча ця цифра і не здається значною, але якщо розглянути період в 20 років, то надбавка може виявитися істотною.

У 30 грамах міститься приблизно 24 горіхів мигдалю, 18 кешью, 35 арахісу, 15 половинок пеканів або 14 половинок волоських горіхів. Вчені рекомендують вживати горіхи замість менш корисних для здоров’я продуктів на зразок червоного і переробленого м’яса, смаженої картоплі або солодкого. Свої висновки вчені зробили в ході спостережень за понад 126 тисячами здорових людей, дієту яких ретельно оцінювали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 КОРИСНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ВОЛОСЬКИХ ГОРІХІВ

ЧИМ КОРИСНІ ГОРІХИ?

Джерело: МедікФорум