Гістамін – з’єднання імунної системи, яке виділяється у відповідь на патогени. Але іноді процес порушується, його виділяється занадто багато, або він реагує на власні клітини організму, що призводить до хронічного запалення. Ці 7 продуктів мають антигістамінний ефект, тобто знижують запальні реакції.

1. Яблука

Багаті кверцетином, який знижує вміст гістаміну, вони допомагають зупинити розвиток алергії, що призводить до запалення в організмі.

2. Чебрець

“Було показано, що ця трава інгібує анафілаксію, гістамінову реакцію в організмі, і проявляє протизапальні та антибактеріальні властивості”, – пише видання Food For Better Helth.

3. Цибуля

Було доведено, що цибуля неймовірно поживний і важливий пребіотик, він вивільняє і стабілізує клітини, що виділяють гістамін, знижує його рівень в плазмі крові.

Читайте також:  Секрет довголіття знайшли в спеції, яку можна додати майже в будь-яку страву

4. Петрушка

Популярна “зелень” відновлює пошкодження слизової оболонки шлунка, має протизапальну дію, може регенерувати пошкодження печінки.

5. Броколі

Хороший джерело вітаміну С і легкий антигістамінний овоч. Він підходить для лікування симптомів алергії. Це справжній суперпродукт, особливо багате джерело флавоноїду кемпферола, тому він має таку сильну протизапальну дію.

6. Персик

Доведено, що цей солодкий, соковитий фрукт інгібує клітини, викликані алергічним запаленням. Зупинка відповіді гістаміну є першою лінією захисту в припиненні запалення в організмі.

7. Куркума

Потужна пряність, що пригнічує гістамінову реакцію. Вона відома як протизапальна і протипухлинна диво-пряність.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News