Переддіабет не означає, що ви захворіли на діабет, це означає, що у вас все ще є час, щоб запобігти його!

Люди, у яких розвивається діабет 2 типу, зазвичай мають переддіабет, стан, при якому у людей високий рівень глюкози в крові, але цього недостатньо для постановки діагнозу діабету. Є способи запобігти діабету, особливо якщо ви схильні до його отримання.

7 кроків з профілактики діабету

Дія, щоб уникнути діабету, складається з ваших звичок. Ви повинні почати позбавлятися від всіх шкідливих звичок, які можуть поставити під загрозу ваше здоров’я.

Переддіабет не означає, що ви захворіли на діабет, це означає, що у вас все ще є час, щоб запобігти його, змінивши деякі звички. В результаті це може поліпшити рівень глюкози в крові і повністю виключити ймовірність розвитку діабету 2 типу.

Не забувайте, що, якщо у вас вже був діагностований переддіабет, вам все одно буде простіше його вилікувати. Нижче наведено 7 речей, які ви повинні розглянути, щоб зупинити можливість досягнення більш високого стану цієї хвороби.

1. Фізична активність

Це одне з найбільших змін, яке ви можете внести в профілактику діабету типу 2. Якщо у вас вже багато років немає вправ, ви можете почати з легких вправ, а потім поступово збільшувати інтенсивність. Якщо ви користуєтесь ліфтом, вибираєте сходи, вирішіть відправитися за покупками в магазин пішки, а не сідати в машину.

Включення фізичних вправ принесе користь у спробі збалансувати рівень цукру в крові, а також допоможе вам зменшити жирові відкладення.

2. Схуднути, щоб запобігти діабету

Ожиріння є однією з причин діабету 2 типу, однак немає потреби втрачати багато кілограмів, щоб змінити ситуацію до діабету. Якщо у вас надмірна вага, просто зменшивши 7% від загальної ваги, це допоможе знизити ризик діабету до 58%.

Втрата ваги покращує ваше здоров’я, і, покращуючи ваше здоров’я, рівень цукру в крові теж. Зауважте, що ви не повинні перевищувати допустиму втрату ваги: максимум 2-3 кг за місяць.

3. Поліпшити звички сну

Правильний сон завжди робить інсулін більш ефективним. Люди, які не отримують оптимальний сон, зазвичай мають проблеми з схудненням, тому інсулін не буде використовуватися ефективно.

Ви повинні дотримуватися звичок сну, які приносять вам користь. Деяких дій, щоб розслабитися, перш ніж вимикати світло. Також не вживайте кофеїн ввечері.

4. Знайти групу підтримки

Роблячи все це, щоб поліпшити своє здоров’я і запобігти діабету, наприклад, скинути вагу, взяти здорову дієту і почати займатися спортом, ви можете добитися більшого успіху разом з людьми, які роблять те ж саме, що і ви. В результаті це допомагає уникнути точки психічного і фізичного зриву. Оскільки допомагаючи один одному, ви зможете швидше отримати результати.

5. Покращіть свій раціон харчування

Почніть з додавання в раціон більшої кількості харчових волокон і вибирайте цільні продукти замість рафінованих і оброблених. Особливо уникайте знаменитих «білих отрут», які ми зазвичай їмо, а це рафіновані і вибілені продукти.

Додайте більше овочів, таких як броколі, шпинат, салат, їжте багато моркви, зеленої квасолі і капусти. Уникайте тих овочів, які містять крохмаль. Уникайте молочних продуктів, якщо це можливо, то краще повністю виключити їх з раціону.

6. Регулярно відвідуйте свого лікаря

Завжди рекомендується суворо дотримуватися рекомендацій лікаря, якщо у Вас вже був діагностований діабет. Бачити його кожні 3 і 6 місяців, дуже важливо. Тому що, якщо ваша ситуація покращилася, завжди підтверджуйте у свого лікаря, що ви на правильному шляху. В результаті це дуже допомагає і додасть велику цінність вашій роботі.

7. Цінуйте ваше життя і щодня рухайтеся до своєї мети, нехай навіть дрібними кроками, але йдіть…

Прагнення змінити свій спосіб життя — найважливіший ключ до успіху. У вас є можливість зрозуміти той факт, що не буде кожен день проходити ідеально. Але ви можете робити все можливе більшу частину часу.

Немає нічого кращого, ніж прагнення йти шляхом до здоров’я. Будуть проблеми, а також кризи в цьому процесі. Але це дозволить вам пізнати себе ще більше і внести відповідні зміни.

Робіть це з повагою до Вашого життя.