Серед найбільш дратівливих проблем з травленням є метеоризм. Це підвищене газоутворення, а також почуття набряку, здуття і болю. Ці симптоми настільки ж незручні для нас, як і для оточуючих…

Для регулювання нашої травної системи немає кращого способу, ніж приймати чай з натуральними рослинами завдяки їх терапевтичним властивостям. В результаті ви зможете ефективно та природно уникнути метеоризму завдяки використанню вітрогінних рослин, які допоможуть усунути і запобігти підвищене газоутворення.

1. Коріандр

Це широко відома рослина, так як за зовнішнім виглядом вона нагадує петрушку. А його листя і насіння використовуються на кухні для додання смаку стравам. А також має лікарські переваги. Особливо сприяє видаленню газів, які скупчилися в травному тракті. Його вирощування в медичних цілях бере початок ще 3000 років тому. Завдяки римлянам, так як вони використовували його, щоб зберегти м’ясо.

Щоб уникнути метеоризму і поліпшити травлення, можна приймати чай з коріандром перед їжею. Ми приготуємо його з чайною ложкою насіння і листя на 500 мл окропу.

2. Аніс

Це одна зі спецій з найвищими вітрогінними властивостями, а це означає, що вона є союзником у боротьбі з метеоризмом. Пийте чай з анісом після кожного прийому їжі.

3. Кориця

Природа примудряється дивувати нас все більше. Кориця лікує метеоризм. А також фенхель і м’ята можуть допомогти нам, з’їдаючи їх в сирому або у вигляді чаю.

4. Кріп

Кріп є ідеальними ліками для боротьби з метеоризмом. Якщо ми приготуємо дві чайні ложки насіння на 500 мл окропу і будемо пити дві чашки в день (вранці і ввечері), то швидко позбудемося метеоризму, болю в животі, здуття і покращимо травлення.

5. Кмин

Як і багато ароматичних спецій, кмин також володіє хорошими вітрогінними властивостями. Ви можете спробувати розчинити чайну ложку порошку кмину в склянці гарячої води або зробити чай з подрібненого насіння.