Є продукти, які заявлені як корисні і смачні. Але не всі з них відповідають цьому статусу. Детальніше – в матеріалі.

Енергетичні батончики

Корисні батончики часто продають під егідою здоров’я і краси. Але не всі з них такі корисні, як про це говорять маркетологи виробників. Варто уважніше читати склад продукту, в якому не повинно бути ніяких “єшок” та інших шкідливих добавок.

Фруктові соки

Зараз на полицях магазинів можна часто зустріти соки з приставкою “Фітнес”. Але це не зовсім так. У складі зазвичай є цукор, сіль. Так в таких кількостях, що можна порівняти мало не з булочкою. Ну і в чому тут користь?

Готові пластівці

Магазини кишать такою продукцією – кукурудзяні пластівці, мюслі, з добавками і без. Однак не всі з них такі корисні, як кричать про це слогани. Здебільшого ці продукти також містять цукор та інші шкідливі для здоров’я інгредієнти.

Низькокалорійний йогурт

Вважається, що пити і їсти продукти з низьким вмістом жиру дуже корисно. Однак дослідники з’ясували, що подібні продукти, до яких можна віднести і йогурт, ніяк не впливають на зниження відсотка жирової маси в тілі. До того ж серед тих, хто їв такі продукти, ожиріння спостерігалося не рідше, ніж у тих, хто їв звичайні.

Пшеничний хліб з борошна грубого помелу з висівками

Ох, як багато ж тут слів, які дарують насолоду тим, хто худне. Але виробники часто йду на хитрість. Вони кладуть у звичайне борошно трохи борошна грубого помелу, тим самим заощаджуючи. Різниці споживач не відчуває.

Рослинна олія

Деякі види таких продуктів можуть бути дуже не корисними. Наприклад, в соєвій, соняшниковій і бавовняній міститься багато омега-6 жирних кислот. При великому споживанні виникає дисбаланс омега-3 і омега-6, що в підсумку може викликати запальні процеси.

Екологічно чисті продукти

Такі продукти виробляють з екологічно чистої сировини, це здорово. Але часто вони містять різні компоненти, в тому числі не дуже корисні. Наприклад, цукор. Тому завжди треба читати склад на етикетці перш, ніж купувати продукт.

Джерело: МедікФорум