Фахівці назвали повсякденні фактори, що впливають на молодість. Вони рекомендують пам’ятати про них і піклуватися про здоров’я задовго до прояву слідів старіння.

Багато людей звертають увагу на в’янення шкіри, помітивши на ній сліди у вигляді зморшок і пігментних плям. У такий момент вони починають купувати лікувальні та косметичні засоби, щоб повернути молодість. Експерти рекомендують починати це робити значно раніше, коли візуальні зміни ще не видно. При цьому слід контролювати своє харчування.

Молоді представниці прекрасної статі часто сидять на дієтах, не знаючи про наслідки екстремального схуднення. Через різку втрату ваги шкіра відчуває стрес, і він може проявитися на ній через кілька років. Важливо отримувати достатній відпочинок. Слід не вимотувати себе, позбавляючи сну, адже це призводить до зміни кольору шкірного покриву. Оптимальним часом для відпочинку вважається 7-8 годин, але можна практикувати і денний сон. При цьому важливо і як спати. Поза на животі сама невідповідна, оскільки в ній жінки порушують кровообіг обличчя і висушують його тертям об наволочку.

Для балансу шкіри потрібно вживати воду. Природне зволоження принесе користь в будь-який час року, але не варто пити занадто багато рідини. Влітку ж потрібно носити сонцезахисні окуляри і капелюх. Шкіра навколо очей найніжніша, а тому вплив на неї ультрафіолету і вітру вельми істотний.