ГоловнаНовини Здоров'я7 ознак, які говорять про проблеми з щитовидною залозою

7 ознак, які говорять про проблеми з щитовидною залозою

Занепад сил, підвищена втома і дратівливість, сухість шкіри, біль у тілі – існує ряд ознак, які можуть говорить про те, що з вашою щитовидною залозою не все в порядку.

Щитовидна залоза

Втрата енергії. Хвороби щитовидної залози впливають на рівень енергії і настрою. При гіпотиреозі відчуваються занепад сил, хронічна втома, млявість, загальмованість.

Когнітивна слабкість. Збій в нормальних функції щитовидки часто провокує появу ознак, що свідчать про погіршення роботи мозку – людина стає розсіяною, якість її розумової роботи падає, стає важче міркувати.

Зміни в серцебитті. При порушеннях в щитовидці люди можуть помітити, що частота серцевих скорочень зменшується, або, навпаки, серце починає скорочуватися набагато інтенсивніше.

Читайте також:  Лікарі розповіли про симптоми хвороби печінки

Різка зміна ваги. Відчутний приріст ваги або його втрата за нетривалий час може говорити про підвищений або недостатній рівень гормонів щитовидної залози.

Погіршення шкіри і нігтів. Сильно виражена сухість шкіри і її свербіж нерідко виявляються «говорить» ознакою дисфункції щитовидною залозою. У свою чергу нігті можуть ставати ламкими, також на них виникають об’ємні поздовжні смуги.

Біль. Незрозумілі болі в тілі можуть бути пов’язані з гіпотиреозом.

Озноб і жар. Підвищена мерзлякуватість або ж гіперчутливість до тепла аж до відрази також можуть вказувати на захворювання щитовидної залози, які «ламають» в організмі механізм регуляції температури тіла.

Читайте також:  Гаманці з великою грошовою сумою частіше повертають при втраті власникам

Джерело: МедікФорум