Цитрусові, такі як лимони, мають багатообіцяючий ефект проти зсідання крові, що підтверджується дослідженнями.

Згустки крові можуть закласти основу серйозних проблем зі здоров’ям, від серцевих нападів до інсультів. У той час як ліки, які називаються антикоагулянтами, відмінно розчиняють шкідливі тромби, у цитрусових також може бути кілька хитрощів у рукаві. Маленькі плоди можуть звести бар’єр проти желеподібних грудок.

Незалежно від того, чи використовуєте ви їхній сік для приготування освіжаючого напою або просто п’єте, цитрусові пропонують більше, ніж їх характерний пікантний смак, пише Express.

Від підвищення рівня вітаміну С до протиракових властивостей — барвисті продукти мають різні переваги для здоров’я. Популярні фрукти можуть знизити ризик утворення шкідливих тромбів. Цитрусові, такі як апельсини, лимони та грейпфрути, можуть допомогти зміцнити кровоносні судини та запобігти утворенню тромбів.

Вони багаті на вітамін С, який є антиоксидантом, що допомагає зміцнити кровоносні судини і запобігти пошкодженню їх стінок. Це може знизити ризик утворення тромбів насамперед.

Крім того, цитрусові містять флавоноїди, які являють собою рослинні сполуки, що мають протизапальні властивості та протидіють зсіданню крові.

Ці флавоноїди можуть допомогти зменшити запалення в організмі, що також може знизити ризик утворення тромбів.

Дослідницька група вирішила оцінити вплив лимона на різні параметри крові та згортання. Попередні дані свідчили про те, що жовті плоди мають властивості, що перешкоджають згортанню та руйнуванню тромбів.

Дослідники дійшли висновку, що лимон пропонує «антитромбіновий компонент» і може допомогти запобігти утворенню тромбів.