Чорний чай можна вважати братом зеленого чаю. З використанням різних методів обробки, обидва зроблені з листя рослини Camellia Sinesis.

Отже, чому вживання чорного чаю корисно для вас і вашої сім’ї:

1. Надає енергію

У чорному чаї менше кофеїну, але якість кофеїну покращує обмін речовин в організмі і функцію нирок. Це також сприяє поліпшенню кровопостачання мозку. Більше того, він стимулює дихальну систему.

2. Здорове серце

Згідно з науковими дослідженнями, вживання чорного чаю два рази в день знижує ризик інсульту на 21%.

3. Здоров’я порожнини рота

Чорний чай особливо корисний для зубів, оскільки він не тільки зменшує утворення зубного нальоту, але і створює захисний бар’єр проти бактерій, які викликають руйнування зубів.

Читайте також:  2 неприємні відчуття при сечовипусканні, які сигналізують про рак

4. Антиоксидант

Більше того, чорний чай багатий поліфенолами, які запобігають дії вільних радикалів, допомагаючи підтримувати життєздатність клітин організму.

5. Здорові кістки

До того ж цей напій допомагає зміцнити кістки організму, а також допомагає запобігти таким захворюванням, як артрит.

6. Знижує ризик розвитку діабету

Згідно з різними дослідженнями, люди, які п’ють дві чашки чорного чаю в день, мають 70% шансів не захворіти діабетом 2 типу.

7. Зняття стресу

Чорний чай має тривалі заспокійливі властивості, оскільки в ньому є амінокислота, яка може знизити вироблення кортизолу, котрий вважається гормоном стресу.

Більше того, чорний чай дуже корисний для травної системи. До того ж він покращує обмін речовин. Але, варто знати, що чорний чай повинен бути якісний без добавок.

Читайте також:  Вчені знайшли найзабрудненіші бактеріями предмети на кухні