Сильніше за все не щастить тим, хто народився у вересні!

Напередодні Нового року навіть найраціональніші з нас цікавляться гороскопами і запитують у астрологів, чого чекати в новому році — в любові, бізнесі і особливо у всьому, що стосується здоров’я? Але чи дійсно місяць, в який ми народилися, зумовлює наше здоров’я? Як не дивно, наука вважає, що так. Принаймні автори дослідження, проведеного в Медичному центрі Колумбійського університету, знайшли чітку кореляцію між місяцем, в якому була народжена людина, і хвороби, якими вона страждала. Автори дослідження проаналізували дані про здоров’я 1,75 мільйона пацієнтів, які народилися у період з 1900 по 2000 рік і виявили, що ймовірність розвитку 55 захворювань дійсно залежить від місяця народження людини.

Читайте також:  Які хвороби у людей можуть викликати грибки в борошні

Дослідники вважають, що вплив на вагітних матерів певних сезонних умов може бути фактором, що впливає на здоров’я дитини. Наприклад, жінка, вагітна в теплу пору року, може піддаватися більшому впливу вітаміну D, а жінка, чия вагітність протікає у більш холодні місяці, може зазнати дії вірусу грипу.

Звичайно, до отриманих даних не варто ставитися занадто серйозно, але, можливо, має сенс приймати їх в розрахунок і звертати більше уваги на свої «слабкі» місця.

Січень

Людям, народженим в цьому місяці, варто стежити за здоров’ям серця, приділяючи особливу увагу рівню кров’яного тиску, холестерину і вазі.

Лютий

У тих, хто народився в останньому місяці зими, вище схильність до розвитку бронхіту, а також злоякісних пухлин легень. Так що краще не курити або кинути, якщо ви вже придбали цю погану звичку.

Читайте також:  Буряк і часник названі серед продуктів, які «чистять» кров

Березень

Як і люди, народжені в січні, березневі діти особливо схильні до серцевих захворювань, а також порушень кровообігу.

Квітень

Народилися в квітні? Бережіть серце!

Травень

Чи не найздоровіші люди народжуються в останній місяць весни: дослідження не виявило ніяких кореляцій із захворюваннями. Щасливчики!

Червень

Ваше слабке місце — органи дихання. У тих, хто народився в червні, вище ризик розвитку астми.

Липень

Ще одні щасливчики: для липневих дітей не було виявлено ніяких «своїх» хвороб.

Серпень

Якщо день народження припадає на останній літній місяць, приділяйте особливу увагу очам: ви у групі особливого ризику розвитку інфекцій органів зору.

Читайте також:  Ці три продукти допоможуть підтримати здоров'я серця

Вересень

Людям, які народилися у перший осінній місяць, варто особливо уважно стежити за своїм здоров’ям: згідно з результатами дослідження, у них підвищений ризик розвитку очних інфекцій, респіраторних інфекцій, астми і проблем з психікою.

Жовтень

Якщо ви народилися в жовтні, бережіть свої легені, шлунок, зір, а також будьте обережні в сезон грипу та ГРВІ.

Листопад

Згідно з результатами дослідження, у дітей, що народилися в листопаді, часто спостерігається СДУГ, труднощі в навчанні, а також вони більш беззахисні перед тонзилітом і захворювань кишечника.

Грудень

Кореляції з ризиком серйозних захворювань у грудневих іменинників вчені не знайшли, зате помітили підвищену схильність до утворення синців.