Численні дієти і раціони, створені для детоксикації організму, стали надзвичайно популярними останнім часом. Як правило, професійні медики не схвалюють подібні способи очищення організму від токсинів і радять деякі продукти, які чудово справляються з цією роллю.

Мигдаль для печінки

Завдяки численним алкогольним коктейлям і рясній їжі, які очікують нас під час новорічних свят, навколо нашої печінки вишикується ще більшу кількість жирових відкладень. Всього пригорща мигдалю в день допоможе позбутися від них і провести детоксикацію, як з’ясували вчені, що опублікували дослідження в журналі Journal of the National Cancer Institute.

Білий чай проти жиру в животі

Читайте також:  Шість видів чаю, які часто радять пити для уповільнення старіння

Будь-який чай допомагає нам заспокоїти нерви, але білий чай містить речовини, які позитивно впливають на жир в животі. Опубліковане журналом Nutrition and Metabolism дослідження показало, що чай одночасно стимулює процеси ліполізу (руйнування жиру) і блокує адіпогенез (формування жирних клітин).

Куркума від болю

Ви можете прикладати лід до хворій голові, але той же самий протизапальний ефект щодо всього іншого тіла викликає куркума. У ній міститься куркумін, який дуже добре працює проти болю. Дослідження показали, що куркумін ефективно знижує блокаду жовчних проток і запобігає рубцюванню тканин або фіброз.

Спаржа проти похмілля

За даними дослідження, опублікованого журналом Journal of Food Science, амінокислоти і мінерали, що містяться в спаржі полегшують симптоми похмілля і захищають клітини печінки проти токсинів.

Читайте також:  Кардіолог назвав продукт для сніданку, якого слід уникати гіпертонікам

Листова капуста проти холестерину

У листової капусти є унікальна здатність очищати нашу кров від надлишкового холестерину, особливо якщо ви готуєте її на пару. Така інформація міститься в дослідженні, опублікованому журналом Nutrition Research.

Вода з лимоном для загальної детоксикації

Кожен день починайте з вживання склянки води, що містить лимонні дольки. Цей цитрусовий фрукт багатий антиоксидантом d-лімоненом – потужним компонентом, що міститься в шкірці, який змушує ферменти печінки активно рятувати організм від токсинів.

Лосось для прочищення артерій

Якщо ви вирішили кинути курити з нового року, то обов’язково включіть в свій раціон жирну рибу. Дослідники з’ясували, що містить велику кількість жирних кислот омега-3 дієта допомагає подолати артеріальну ригідність – поширений побічний ефект куріння.

Читайте також:  Старе недоумство залежить від способу життя, а не віку

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КРАЩІ РЕЦЕПТИ ДЕТОКСИКАЦІЇ ОРГАНІЗМУ

ЯК УНИКНУТИ ПОХМІЛЛЯ І ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВОНО НАСТАЛО?

6 ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ПОХМІЛЛЯ