До настання тривалого святкового сезону залишається трохи більше місяця, так що проблема лікування похмілля скоро дуже скоро стане актуальною. Експерти пропонують 6 продуктів харчування, які підтвердили свою ефективність в даному питанні.

Курячий суп

Алкоголь відомий, як напій, який швидко приводить до обезводнення. Курячий суп допомагає не тільки заповнити водний баланс, але й забезпечити організм сіллю. Це допомагає відновитися після негативних наслідків зловживання алкоголю, оскільки курячий суп приводить в норму рівень натрію, калію соди та інших різновиди солей, що вийшли разом з сечею з організму внаслідок діуретичного ефекту алкоголю.

Лосось

Лосось це чудовий продукт для лікування похмілля, оскільки він містить 4 корисних поживних речовини, що полегшують симптоми. Це вітаміни В1, В6, В12 і жирні кислоти омега-3. В1 або тіамін рекомендований для лікування похмілля, В6 ефективний у боротьбі з симптомами алкогольного отруєння, дефіцит В12 призводить до посилення симптомів похмілля, а жирні кислоти омега-3 підвищують настрій.

Читайте також:  Офтальмолог назвала необхідні для очей вітаміни

Фрукти

У фруктах міститься найпростіший цукор фруктоза, який очищає організм від алкоголю значно швидше. Крім того існують непідтверджені поки офіційною наукою відомості про те, що фрукти допомагають людині відчути себе краще на наступний день, що також важливо при лікуванні похмілля.

Імбирні печива

Імбир полегшує симптоми розладу шлунку. Крім того, запаморочення є основним симптомом похмілля, а дослідження показують, що імбир ефективний при боротьбі з цим явищем, а також з м’язовими болями.

Спаржа

Американські вчені з’ясували, що амінокислоти і мінерали з спаржі полегшують симптоми алкогольного похмілля і захищають клітини печінки від токсинів.

Читайте також:  Повсякденні звички, які погано впливають на здоров'я очей

Будь-яка рідина без кофеїну

У стані похмілля потрібно уникати будь-яких напоїв, що містять кофеїн, і особливо кави, принаймні, протягом 24 годин. Налягайте на воду, а також на чай без кофеїну. Кава є діуретиком, який здатний підсилити симптоми зневоднення, викликані алкоголем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК УНИКНУТИ ПОХМІЛЛЯ І ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВОНО НАСТАЛО?

ЗАСОБИ ВІД ПОХМІЛЬНОГО ГОЛОВНОГО БОЛЮ

ЛІКАРІ НАЗВАЛИ НАЙКРАЩИЙ ЗАСІБ ПРИ ПОХМІЛЛІ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News