Метаболізм – це обмін речовин, то, через що організм людини постійно відчуває потребу в елементах, що містять в собі енергетичну цінність. Вживання продуктів харчування сприяє підтримці енергії людини на високому рівні. Як часто ми чули про тих, хто ведуть малорухливий спосіб життя і багато їдять, але при цьому не поправляються через хороший метаболізм? Якщо у вас все інакше – це не привід для розладу.

Ми склали список з семи продуктів харчування, регулярно вживаючи які, ви зможете прискорити і поліпшити свій метаболізм.

Ягоди

Корисними є практично всі їстівні види ягід. Вони не тільки значно прискорюють метаболізм, але і мають чудовий смак. У ягодах міститься велика кількість клітковини і антиоксидантів. Безсумнівна перевага ягід в тому, що з їх використанням можна приготувати безліч цікавих десертів.

Читайте також:  Вчені назвали стан, що підвищує ризик ішемічної хвороби серця

Лосось

Цей вид риби не тільки прискорює метаболізм, але і дуже сприятливо впливає на стан шкіри. Хто за апетитними суші?

Шпинат

У складі цієї їстівної рослини міститься велика кількість вітаміну B, який не тільки прискорює обмін речовин, але і покращує стан всіх м’язів тіла.

Яловичина

Всі продукти тваринного походження з високим вмістом білка сприятливо впливають на метаболізм. Але найкращим варіантом є яловиче м’ясо: його регулярне вживання – це дуже дієвий спосіб прискорення обміну речовин.

Перець

Всі знають про користь перцю. Даний продукт не тільки покращує метаболізм, але і знижує апетит. Однак з використанням перцю в ваших стравах потрібно знати міру: якщо регулярно вживати його у великих кількостях, то гастрит не змусить себе довго чекати.

Читайте також:  Вживання до шести чашок чаю щодня знижує ризик розвитку Альцгеймера на 19%

Яйця

На заході було проведено дослідження за участю повних жінок. Протягом двох місяців вони їли на сніданок всього лише два яйця, зварених круто, замість звичних страв. В результаті експерименту 84% випробовуваних втратили кілька зайвих сантиметрів в талії.

Дика спаржа

Не тільки поліпшити свій обмін речовин, але і спалити при цьому жир? Дуже просто! Збагатіть свій раціон спаржею – і це станеться!