Багато людей хочуть схуднути, але їм не вистачає мотивації та часу для занять спортом. Нове дослідження показує, що навіть невелике скорочення щоденного споживання калорій може допомогти вам схуднути та омолодити м’язи.

Якщо ви хочете надовго залишатися здоровим та незалежним, вам слід регулярно займатися спортом. Зрештою, фізична активність сприяє підтримці та функціонуванню м’язової структури. Цей факт незаперечний навіть якщо деякі люди, які не люблять фізичні вправи, не хочуть цього визнавати, пише TechnologyNetworks.

Згідно з новим дослідженням, зниження споживання калорій також може істотно вплинути на наші м’язи і наше самопочуття.

Як обмеження калорій впливає на м’язи

У своєму дослідженні вчені розглянули наслідки скорочення загального щоденного споживання калорій на чверть протягом двох років за збереження нормальної дієти.

Читайте також:  Названо максимальну добову дозу кави

У дослідженні взяли участь 90 суб’єктів. Їм було в середньому 38 років, вони були здорові та мали нормальну вагу. 57 із них попросили знизити споживання калорій, а решті 33 — ні — вони входили до контрольної групи. Оскільки учасники дослідження не змогли забезпечити передбачене і, мабуть, надто високе зниження 25 відсотків, зрештою воно було знижено до дванадцяти відсотків.

У розбивці до добової потреби в калоріях, що рекомендується, це відповідає приблизно 288 кілокалоріям для чоловіків (денна потреба 2400 ккал) і 228 кілокалоріям для жінок (денна потреба 1900 ккал).

Зниження споживання калорій покращує оновлення клітин та вироблення енергії

На початку дослідження, а також через дванадцять та 24 місяці вчені взяли зразки тканин м’яза стегна і виділили з них РНК.

Читайте також:  Лікар назвав 10 продуктів, які допоможуть жити довше, включаючи вино та шоколад

“Вони виявили зміни у фізіологічних і молекулярних процесах людей, які знизили споживання калорій. Вони показали зміни в експресії генів – тобто біосинтезі РНК і білків з генетичної інформації. Наприклад, скорочення калорій покращило функцію мітохондрій – клітинних компонентів, що виробляють енергію. біогенез, тобто створення та розвиток біологічних структур. Крім того, зниження калорій призвело до активізації процесів відновлення клітин”.

Випробувані втратили вагу і мали нижчий кров’яний тиск

Але як саме проявилися ці зміни внаслідок коригування споживання калорій? Фактично випробувані втратили близько десятої частини своєї ваги протягом перших дванадцяти місяців. На другий рік схуднення не було.

Читайте також:  Як позбутися болю в спині через неправильне сидіння

Крім втрати жирової тканини, трохи зменшилася і м’язова маса – хоча м’язова сила не змінилася.

“Це доводить, що скорочення калорій покращує здоров’я м’язів. Це також зменшило хронічне запалення та знизило фактори ризику серцево-судинних захворювань та артеріального тиску, не надаючи негативного впливу на якість життя”.

Навіть «помірковано інтенсивне зниження калорій» може допомогти

В результаті вчені дійшли висновку, що «навіть помірно інтенсивне зниження калорій» може мати великий ефект на м’язи.

Обмеження калорій, що підтримується у людей протягом двох років, позитивно впливає на скелетні м’язи. Скорочення калорій може сприяти здоров’ю м’язів у людей.