Лікар Ені-Олорунда назвав 7 продуктів, за допомогою яких можна підвищити рівень гемоглобіну в крові.

Вкрай важливо підтримувати нормальний рівень гемоглобіну. Його падіння може свідчити про брак заліза та анемії. Коригувати гемоглобін можна за допомогою живлення.

«Моркв’яний сік відмінно підвищує гемоглобін. Максимальний ефект можна отримати, якщо випивати склянку соку 3-4 рази на тиждень. Ще один ефективний засіб – шипшина з медом. Він не тільки підвищує рівень гемоглобіну, а й зміцнює імунітет, надає загальнозміцнюючу та стимулюючу дію на організм», — каже експерт.

При зниженому гемоглобіні обов’язково додайте до раціону суницю і полуницю. Ці ягоди збагатять організм вітамінами та мікроелементами. Добре діють збори цілющих трав. Для цих цілей використовують листя ожини та кропиви, ромашку та звіробій.

Відмінно підвищують гемоглобін журавлина, мед та волоські горіхи. Компоненти потрібно змішати в однакових пропорціях, регулярно з’їдати невеликими порціями.

Доступний усім буряк також допоможе вирівняти рівень гемоглобіну. Однак тільки в тому випадку, якщо вживати її у вигляді соку.

Ну і, звичайно, продукти, які багаті на залізо, теж показані для підвищення гемоглобіну. Це печінка, телятина, яловичина, гранати, гречана крупа, малина, яблука.