Неможливо схуднути швидко, але запорука успіху – в невеликих і найголовніше регулярних зусиллях. Подивіться, які прості дії ви можете зробити вже сьогодні – і помітити перші результати буквально через тиждень.

Почніть з малого

У більшості випадків, приймаючи рішення худнути, ми плануємо грандіозні зміни: багато спорту, тільки здорове харчування, ніякого алкоголю… Якщо вам вдається стримати дані собі обіцянки, честь і хвала вам і вашій силі волі, але найчастіше інерція перемагає благі наміри. Тому дієтологи радять починати з малого – а точніше всього з однієї зміни в день. Скажімо, почати готувати кожен день сніданок, багатий білком. Або після роботи влаштовувати невелику прогулянку. Або висипатися-словом, додати всього одну корисну звичку. А потім-ще одну. І ще.

Читайте також:  Жінок попередили про несподівану причину відчуття туману в голові

Пийте воду

Стакан води відразу після пробудження і чашка кави на завершення сніданку – прості, але дуже ефективні дії, які допоможуть прискорити ваш метаболізм. Приготуйте склянку води з вечора, щоб насамперед випити його вранці, після пробудження – це допоможе відновити втрачену за ніч вологу (уві сні ми втрачаємо приблизно півлітра води) і запустить обмін речовин. А кава-один з кращих напоїв для схуднення, і якщо ви хочете тримати вагу під контролем, випивайте в день по три-чотири чашечки.

Їжте горіхи

Горіхи називають “калорійною бомбою”, і в цьому є частка істини – але правда і те, що вони допомагають худнути. По-перше, в горіхах багато здорових жирів, які необхідні для повноцінного раціону і здорового обміну речовин. А, по-друге, вони відмінно насичують і тому можуть бути відмінним варіантом перекусу.

Читайте також:  Лікар рекомендує 4 добавки, які корисні для організму взимку

…І яблука

Ці рум’яні фрукти просто необхідні всім, хто хоче схуднути швидко. Пектин, особливий вид клітковини, яким багаті яблука і груші, допомагає заповнити шлунок і пригнічує відчуття голоду. І якщо ви будете закінчувати свій обід яблуком, ви на довший термін збережете відчуття ситості.

Їжте достатньо

Найгірше, що ви можете зробити, намагаючись схуднути-це голодувати. В умовах дефіциту калорій сповільнюється метаболізм, а будь-які калорії переводяться в жир, а не в енергію. Тому дуже важливо отримувати необхідну кількість калорій – просто нехай вони надходять з правильними, здоровими продуктами.

Висипатися

Спіть багато, спіть міцно – і спіть правильно. Нехай у вашій спальні буде прохолодно і свіжо, нехай штори будуть щільними, а всі гаджети – прибрані за поріг. Чим міцніше ваш сон, тим простіше вам вибирати правильні продукти і тим швидше ваш метаболізм.

Читайте також:  Лікар розповів про найважливіші добавки для чоловіків і жінок

Замініть тарілки

Насправді нам потрібно менше їжі, ніж нам здається: так як сигнал про ситість доходить до мозку з деяким запізненням, ми зазвичай з’їдаємо більше, ніж треба. Вихід? Їжте з тарілок меншого розміру. Дослідження, проведене фахівцями з Університету Корнелла, підтвердило, що перехід на менші тарілки допомагає з’їдати на 7% менше – і не відчувати голоду.

Джерело: GoodHouse