У капсульної кави багато шанувальників. Її зручно зберігати і готувати. Також не потрібно мити каву-машину після кожного приготування напою, що економить час.

Однак тим, хто віддає перевагу такій каві, слід мати на увазі, що думають про неї вчені. Наприклад, у травні минулого року команда вчених-дієтологів та інженерів з Університету Коннектикуту провела експеримент з пластиковими кавовими капсулами, які багато людей використовують щодня. В анотації, опублікованій в журналі Current Research in Toxicology, дослідники заявили, що”всі зразки капсульної кави мали естрогенну активність”.

У капсулах були виявлені такі речовини, як бісфенол A і бісфенол F, бензофенон, 4-нонілфенол, дибутилфталат і диметилтерефталат. Однак, за словами вчених, для повного розуміння ступеня взаємозв’язку естрогенних хімічних речовин і їх можливого потенціалу потрібні додаткові дослідження.

Разом з тим, біомедик Джейкоб Янт з Медичного коледжу Університету штату Огайо зазначив, що активність естрогеноподібних хімічних речовин в кавових капсулах, виявлена вченими, в 10 мільйонів разів нижче, ніж фактичний естроген.