Якщо ви відчуваєте, що енергія вас покидає, то наша сьогоднішня стаття для вас.

У всіх нас є здатність залишатися спокійними, завдяки набору таких навичок, як терпіння, наполегливість і, звичайно ж, інтелект.

Але що відбувається, коли з’являється дисбаланс? Адже енергія відіграє надзвичайно важливу роль у нашому житті, а підтримувати її високий рівень протягом всього дня — завдання не з легких.

Важливо скласти собі чіткий план, щоб контролювати час, витрачений на той чи інший вид активності. Так ми зможемо бути більш продуктивними, а наша діяльність — більш ефективною.

Мова йде про баланс між фізичними і емоційними аспектами, щоб забезпечити собі гарне самопочуття і міцне здоров’я.

Ключ у тому, щоб навчитися працювати в гармонії з собою, тобто в тому ритмі, який задають наші мозок і тіло, і не вимагати від себе неможливого.

Але, погодьтеся, адже ми вже звикли годинами працювати без відпочинку, а коли з’являється вільний час, ми просто не розуміємо і не знаємо, як його провести з задоволенням.

Ми беремо на себе занадто багато: намагаємося зробити все і відразу, і залишаємо «хвости» — незавершені справи. І така багатозадачність може негативно позначитися на результаті.

І сьогодні ми хотіли б представити вашій увазі кілька звичок, які крадуть енергію.

Ось вони:

Ви — випускний клапан

Як би важко це не звучало, але є по-справжньому токсичні люди, які використовують вас тільки для того, щоб вилити на вас свої проблеми, антипатії, страх та розчарування.

І краще не дозволяти таким людям наповнювати себе цією негативною енергією. Ну або, принаймні, не постійно, адже це на підсвідомому рівні негативно впливає на наше життя і жизневосприятие.

У вас завжди є можливість вибирати: кому входити у ваш світ і з ким ви будете проводити час. І навіть якщо ви сильно любите цього «токсичного» людини, а він заважає вашому особистісному зростанню, вам пора йти і рухатися далі.

Це частина природної системи відносин: всі, хто поряд з нами, з’явилися в нашому житті або щоб допомогти нам рости і розвиватися, або щоб потопити нас.

І навіть якщо наміри у людей добрі, це зовсім не означає, що вони будуть робити вам добре. Так що починайте поступово скорочувати час, який ви присвячуєте.

Ви не виконуєте свої обіцянки

Чому ви не дотримали слова? Зрозуміло, що у вас могло змінити думку, але діяти потрібно в будь-якому разі, не можна тікати від своїх обов’язків.

Якщо ви не хочете чогось робити, запропонуйте свій варіант і повертайтеся до переговорів.

Відкладати те, що неминуче станеться, — це сильно вимотує, забирає сили. Так що постарайтеся все робити вчасно, щоб оточуючі сприймали вас всерйоз.

Настав час сказати «досить», «не хочу». І нічого страшного не станеться. Краще відразу сказати про свої почуття, ніж потім страждати довгі роки від наслідків свого мовчання.

У вас немає пріоритетів

А чого ви хочете від свого життя, ви замислювалися? Знайдіть те, що наповнить вас фізично і емоційно, і тоді ви знайдете спокій.

Наповнюючи свої дні абсурдними справами, ви досягнете лише того, що втрачаєте контроль і в підсумку тільки й робите, що задовольняєте потреби інших, незалежно від того, що робить щасливими вас самих.

Тому вдихніть, озирніться і проаналізуйте свої можливості. Пам’ятайте, що будь-якій живій істоті необхідна «пауза», щоб продовжити зростати.

Якщо ж ви дієте без зупинки, то просто викидаєте енергію, і вона вже ніколи не повернеться назад.

У вашому домі безлад

В чистому, охайному і упорядкованому просторі ви автоматично відчуваєте себе краще. А от приміщення, перевантажені речами, які ви не використовуєте, викликає відчуття підвищеного занепокоєння і апатію.

Якщо ви хочете почати все з нуля, то перше, що ви повинні зробити, це подбати про своє житло, викинувши всі непотрібні речі, які крадуть у вас енергію. Не забувайте, що в даному випадку «менше» означає «більше».

Перетворіть свій будинок в те місце, куди завжди приємно і хочеться повертатися, де ви дихаєте хорошими вібраціями і розслабляєтеся, не впадаючи в депресію.

Ви не слухаєте своє тіло

Втома

Монотонність наших днів змушує нас забувати про те, що ми живі істоти. Ми наражаємо свій організм сильним навантаженням: довгий робочий день, стрес і тиск з боку оточуючих. Ми не слухаємо своє тіло.

Але в умовах такого попиту вижити практично неможливо. Вам теж необхідний свіже повітря, медитація або фізична тренування, щоб позбутися від токсинів.

Ось чому так важливо дотримуватися збалансованого раціону харчування, багатого вітамінами, мінералами та іншими поживними речовинами, що забезпечують здоров’я нашого організму.

Ви ведете малорухливий спосіб життя

Як часто ви рухаєтеся? І не важливо, що ви працюєте в офісі: не привчайте своє тіло до положення сидячи. В іншому випадку воно потрапляє в «порочне коло» апатії.

А от якщо ви почнете рухатися і будете гуляти хоча б по 30 хвилин в день, то викид ендорфінів підвищить рівень енергії, яка буде підтримувати вас протягом дня.

Ви дуже турбуєтеся

неспокій

Турбуватися про повсякденні проблеми — це нормально. Але от якщо ви не можете контролювати свою тривогу, і це почуття вже управляє вашими емоціями, то пора приймати заходи.

Проявляється це наступними симптомами:

  • Занепокоєння
  • Втома
  • М’язове напруження
  • Дратівливість і підвищена збудливість
  • Безсоння

Все це пов’язано з тим, що в лівій півкулі мозку спостерігається підвищена активність, тобто коли логічне і раціональне мислення працюють без зупинки.

В даному випадку людині необхідно подивитися в очі своїм страхам і знайти в собі сили їх подолати. Йому потрібно зміцнити свою самооцінку.

Так що залиште своє минуле позаду і організуйте своє майбутнє так, щоб енергії вистачало на все!

Джерело: steptohealth