Ендокринолог Олена Барредо розповіла про те, які продукти повинні бути присутніми в раціоні, для того щоб очистити організм від токсинів і шлаків. Також лікар пояснила необхідність детоксу в зимовий період.

За словами ендокринолога і дієтолога Олени Барредо, взимку шкіра стає тьмяною і люди частіше стикаються зі стійкою зайвою вагою. Причина може бути в накопичених шлаках і токсинах. Щоб поліпшити стан організму, фахівець радить додати в раціон детокс-продукти.

Щоб активізувати роботу печінки, підійде буряк. Завдяки багатому складу вона сприяє виробленню очищувальних ферментів. Також для даного органу корисна капуста, вона допомагає вивести токсини, знизити холестерин і поліпшити загальний стан печінки.

Читайте також:  Для здоров'я кишківника: виявлено одну з найкращих харчових звичок

Крес-салат відповідає безпосередньо за виведення токсинів і шлаків. Селера робить організм більш стійким до консервантів і шкідливих добавок, яких може бути багато в залежності від бажаних продуктів. Авокадо перешкоджає утворенню холестеринових бляшок в судинах і сприяє очищенню кишечника.