Порушення постави можуть нашкодити людському здоров’ю. Які саме наслідки можуть бути при неправильному розподілі навантаження на м’язи і суглоби, розповімо в нашому матеріалі.

Розвиток артриту

Через порушення постави може виникнути зміщення центру ваги, що посилює навантаження на коліна. Особливо серйозні наслідки з’являються при ожирінні і сидячому способі життя. Може розвинутися артрит колінних суглобів, який має часті рецидиви. З роками порушення постави можуть тільки погіршити перебіг артриту, так як виявляється все більший тиск на суглоби, провокуючи біль. Все це здатне серйозно погіршити якість життя і загальне самопочуття.

Порушення циркуляції крові

Якщо людина постійно сидить і не стежить за своєю поставою, то недалеко від проблем з циркуляцією крові. Особливо страждає в такій ситуації шийний відділ хребта і кровотік в області мозкових артерій. Також порушення постави може привести до варикозу, досить серйозного наслідку. Особливо загрожує це представницям прекрасної статі. Саме тому важливо не сидіти весь день на місці, а періодично рухатися, стежити за поставою.

Втома

Якщо виявлено порушення постави, то це неминуче вплине на активність людини і його працездатність. З-за неправильного положення спини виникає напруга, патологічний спазм м’язів, які допомагають підтримувати позу. Подібні перенапруги поступово закріплюються, що призводить до зношування кісток, суглобів і зв’язок. Також погіршується кровообіг м’язів, їх роботи. А якщо людина знаходиться в такому стресі щодня, то виникне втома, позбавитися від якої можна тільки шляхом виправлення порушень постави.

Продовження на наступній сторінці: 1 2