Психічне здоров’я

Також порушення постави загрожують погіршенням настрою і стану психічного здоров’я. Дослідження показало, що через постійну втому, поганий настрій і хворобливі відчуття в спині може виникнути легка депресія. Такі проблеми необхідно лікувати.

Аномальне положення голови

При неправильному положенні постави дуже часто виникає неправильне положення голови. У нормальному стані голови і шиї вухо має бути на одній лінії з плечем, якщо подивитися з боку. А при порушеннях голова поступово крениться вперед, за рахунок чого хребетний стовп компенсаторно згинається. Це може призвести до кістково-м’язової дисфункції, що впливає на різні системи тіла. А потім це призводить до болю в шиї, викликаного м’язовими спазмами, головного болю.

Читайте також:  Експерти назвали абсолютно безглуздий косметичний засіб

Болі в щелепі

Можливі ураження скронево-нижньощелепного суглоба. Так як неправильна постава порушує розподіл навантаження на хребет, що теж може сформувати неправильний прикус. Можуть також з’явитися дискомфорт ночами, бруксизм, спазми, що призведе до утруднення жування через біль.

Головний біль

Порушення постави призводять до напруги м’язів шиї, що викликає головні болі. До того ж ускладнюється кровообіг головного мозку, що в цілому несприятливо позначається на самопочутті.

Порушення репродуктивної функції

Це може звучати дивно, але репродуктивна функція при порушеннях постави теж страждає. Особливо позначається тривале сидіння, з патологічним нахилом корпусу. Це одна з найбільш несприятливих поз для репродукції. Причому як у чоловіків, так і жінок.

Читайте також:  Антирейтинг гурмана: 5 країн із найбільш нездоровою кухнею
Продовження на наступній сторінці: 1 2