Якщо у вас у ванній ідеальний порядок – вітаємо. Але найчастіше на поличках і в шафках зберігається таке, чому зовсім не місце в цій кімнаті. Не варто так робити. Адже деякі речі не повинні бути у ванній.

Ми розповідаємо, від яких речей у ванній потрібно негайно позбутися.

Косметика, яка не використовується

Ось стоїть шампунь, а поруч тулиться гель для душу, який не використовується з моменту його покупки. Невдалі покупки не повинні псувати настрій і захаращувати простір. Тим більше якщо засоби стоять у ванній давно, кілька років. Швидше за все, у них вже давно закінчився термін придатності.

Читайте також:  Харчовий технолог розповів, яке поєднання продуктів шкідливе для організму

Старі зубні щітки

Якщо ви давно замінили щітку, а стара так і залишилася в спеціальній підставці, то це привід задуматися, а чи не варто викинути непотрібну річ. Саме з таких дрібниць починається безлад.

Іржаві бритви

Іржаві, старі, затуплені бритви-це вірний шлях до порізів, врослого волосся і подразнення. З ванної треба терміново викинути таку річ. Якщо на бритві тільки-тільки зароджується іржава пляма, то її потрібно терміново утилізувати.

Прострочені речі

Раз на місяць треба перевіряти всі пляшки і флакони. Якщо термін придатності закінчився, то від таких речей у ванній треба позбавлятися. До речі, стосується не тільки ванної, але і взагалі всієї квартири.

Читайте також:  Названо причини їсти болгарський перець

Упаковка

Яскраві коробки, упаковки від засобів для особистої гігієни потрібно викидати з ванної, якими би вони не були симпатичні. Адже вони займають місце і заважають, створюючи хаос в невеликій кімнаті.

Брудна білизна

Зберігати брудні речі у ванній – значить, створювати ідеальну атмосферу для поширення бактерій. Їх і так чимало в нечистому простирадлі або футболці, але робити ще гірше, поміщаючи у вологе середовище, не варто. Краще складувати брудну білизну в сухому місці.

Книги та журнали

Папір погано уживається з вологістю, швидко перетворюється в підмоклу чашку Петрі. Потрібно терміново викинути з ванної подібні речі, поки вони не перетворилися в гору і без того непривабливого сміття.

Читайте також:  Картопля робить раціон більш поживним

Прикраси

У вологій ванній кімнаті велика ймовірність отримати прикраси, які втратять свою привабливість. Заіржавілі сережки або потемнілі ланцюжки не прикрасять вас. Тому краще зберігати їх в скриньці або спеціальній коробці подалі від води.

Парфуми

Парфумерія погано поєднується з високими температурами і вологістю. Духи, швидше за все, будуть випаровуватися. Тому якщо хочете насолоджуватися улюбленим ароматом довше, то краще зберігати їх в сухому і надійному місці.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News