Експерти назвали кілька речей, які не можна робити зі смартфонами. При невиконанні рекомендацій здоров’я їх власників може значно погіршитися, відзначають фахівці.

Корисною порадою є необхідність відключити месенджер соціальних мереж, а будь-яку кореспонденцію фільтрувати для заощадження часу. Не можна робити екран занадто яскравим, так як це шкідливо для очей. Брати в руки смартфон необхідно лише для виконання конкретних завдань.

Носити девайс в руці, не розлучаючись з ним ні на роботі, ні вдома, шкідливо. Гаджет потрібно зберігати в чохлі, а при необхідності перевести його в безшумний режим.

Не варто тримати апарат в спальні, так як це провокує його господаря скористатися ним перед сном. Людина в результаті не може виспатися, при цьому погіршується її самопочуття на наступний ранок. Нічна зарядка акумулятора повинна відбуватися в іншій кімнаті, заявляють експерти. Треба також купити звичайний будильник замість того, щоб активувати спеціальний додаток.

Читайте також:  Кращий продукт на сніданок у жінок після 50 років

Не рекомендується читати електронні книги з мобільного пристрою через небезпеку погіршення зору. Фахівці вважають також, що витрачати час на ознайомлення з нескінченними повідомленнями безглуздо, слід обмежити кількість контактів і налаштувати окремі оповіщення.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News