Парацетамол використовується при багатьох недугах, будь то результат хвороби або травми, але занадто багато парацетамолу може бути шкідливим для вас.

Парацетамол, як і багато інших засобів, які вам допомагають, може бути небезпечним, якщо ви його приймете занадто багато. Це також може вплинути на вас, якщо ви прийняли його одночасно з іншими ліками, і вони відреагували у вашому шлунку.

У разі передозування або небажаної реакції завжди корисно знати, що станеться, якщо ви це зробите, щоб ви могли звернутися за допомогою і виправити пошкодження.

У клініці Мейо назвали симптоми, щоб визначити, коли щось піде не так. Пара ознак побічної реакції на парацетамол аналогічна симптомам, які можуть виникнути при застуді.

Читайте також:  Чим можуть бути небезпечні для очей кольорові контактні лінзи

Це лихоманка, яка може супроводжуватися або не супроводжуватися ознобом і болем в горлі. Якщо ви і так застуджені, передозування можна визначити за іншими ознаками.

До них відносяться кров’янисті або чорні фекальні маси (фекалії), кривава або каламутна сеча. Ви також можете відчувати біль у спині і виявляти червоні плями на шкірі. Крім того, у вас може з’явитися шкірний висип, кропив’янка або сильний свербіж.

У клініці Мейо стверджують, що це все деякі з можливих побічних реакцій на парацетамол.