Досить великий відсоток людей стикається з нудотою або навіть блювотою під час поїздок в автобусі та інших видах транспорту . Деякі змушені приймати медикаменти, але є більш легкі методи позбавлення від проблеми – точковий масаж. Сьогодні ми розповімо , які точки впливають на ваш вестибулярний апарат.

Точка SI17

Це симетрична точка, яка розташована за закінченням щелепної кістки під мочкою вуха. Саме вона зніме біль у вусі, нудоту, допоможе при паралічі і порізах м’язів обличчя.

Точка Р 6

Вона знаходиться на внутрішній поверхні передпліччя на відстані 2,5 пальців від зап’ястного суглоба. Якщо її активувати, то можна позбутися від болю в шлунку і нудоти.

Читайте також:  Денний сон не повинен бути тривалим

Точка Р 5

Цю точку ви знайдете між сухожиллями на внутрішній стороні передпліччя на відстані 4 пальців від променезап’ясткового суглоба. Болі в шлунку і нудота підуть при впливі на неї.

Точка Sp 16

Ця точка розташована внизу грудної клітки на уявній лінії, яка проведена від мочки вуха, в місці з’єднання 8 і 9 ребер. Корисна дія при хворобах травної системи, а також гикавці і для збудження апетиту.

Точка St 36

Вона є під колінною чашечкою, на 4 пальця в бік зовнішньої частини гомілкової кістки. Нудота, розлади шлунка, зняття втоми, екзема, зміцнення м’язів – показання до масажу точки.

Читайте також:  Здоров'я легень: 5 ознак небезпечної дихальної недостатності

Точка Lv 3

На верхній частині стопи між кісточкою великого і вказівного пальця ви знайдете цю точку. Показана при нудоті.

Точка St 45

Остання точка розташована біля основи другого пальця на нозі. Крім нудоти, масаж її допоможе зняти біль зубів і в області очеревини.

Зазначимо, що самомасаж даних точок корисний не тільки при поїздках в автобусі, але і будь-якій ситуації, коли ви стикаєтеся з нудотою, у тому числі під час вагітності.

Джерело: 7mednews