Вчені вже не перший рік проводять дослідження з метою виявити спиртний напій, дія якого найбільш згубна для здоров’я. З’ясувалося, що найгірше на наш організм діє суміш алкогольних напоїв c енергетиками.

Найнебезпечніший — алкогольний коктейль з енергетиком

Після ряду експериментів канадські вчені з’ясували склад самого небезпечного для здоров’я коктейлю. На їх думку, ні в якому разі не можна змішувати алкоголь з енергетиками. Алкоголь пригнічує і розслабляє нервову систему, а енергетичні напої – навпаки, стимулюють.

Наш організм отримує одночасно дві суперечливі команди: відпочивати і діяти, – що призводить до збою в роботі нервової системи. В результаті зростає ризик серцевих захворювань.

Читайте також:  Які кавові звички змушують вас старіти швидше

До того ж, при змішуванні будь-якого алкоголю з енергетиками, які містять кофеїн, гуаран, екстракт женьшеню, людина втрачає можливість адекватно оцінювати ступінь свого сп’яніння. У цьому випадку можна випити набагато більше спиртного і не помітити цього.

Людину набагато сильніше тягне на ризиковані пригоди, підсумок яких буває сумним. Втративши почуття страху, люди, що прийняли таку суміш, набагато частіше сідають у машину до п’яного водія, погоджуються на інтимний зв’язок або самі його пропонують.

Словом, варто бути обережнішими у процесі змішування інгредієнтів для святкової вечірки!

Джерело: HeadInsider