Вчені з’ясували, що ці шкідливі звички не призводять до розвитку хвороби Паркінсона в старості.

Обстеживши 210 тисяч осіб протягом 12 років, вчені з’ясували, що алкоголь не входить в коло винуватців виникнення хвороби Паркінсона.

Крім алкогольних напоїв в появі і розвитку хвороби Паркінсона не винні, також, куріння і зловживання кавою. Хоча, звичайно, безумовно, все це шкідливі звички.

Раніше ці фактори були в списку чинників, які підвищують ризик захворювання, справжня причина якого до кінця не вивчена. Коли кава і нікотин були виключений зі списку підозрюваних, вчені почали вивчати вплив прийому алкоголю.

До кінця дванадцятирічного дослідження, було виділено 694 людини з діагнозом хвороба Паркінсона. Серед них були присутні люди різного віку, достатку і соціального статусу.

Результат збентежив вчених. З’ясувалося не тільки відсутність провини прийому алкоголю у виникненні хвороби Паркінсона, але і зниження кількості хворих зі збільшенням дози прийнятого алкоголю з низької до середньої. На щастя, цей зв’язок був не настільки очевидним, щоб вчені проявили до нього пильний науковий інтерес.