Чим більше його споживають, тим більшої шкоди людина завдає очам.

Вік шкідливий для очей, але й інші чинники, які можуть прискорити втрату зору. Довгострокові наслідки надмірного вживання алкоголю можуть бути «руйнівними». Є багато способів, якими алкоголь може зіпсувати ваш зір, але одним із найсерйозніших є оптична невропатія, пише Express.

Оптична невропатія – це універсальний термін, який відноситься до пошкодження зорового нерва у вашому оці. Стан розвивається внаслідок надмірного вживання алкоголю чи куріння. Хоча це і безболісно, ​​ви починаєте втрачати зір, важко розрізняєте кольори і поступово втрачаєте периферійний зір. Згодом це стає все гіршим, і довгострокове регулярне вживання алкоголю є однією з основних причин. Вважається, що цьому сприяє дефіцит поживних речовин, який виникає при вживанні алкоголю.

Інші способи впливу алкоголю на зір

Вживання алкоголю також може чинити низку короткострокових ефектів на очі. Зазвичай ви не просто відчуваєте нечіткий зір після вживання алкоголю. Надмірне вживання алкоголю може викликати ряд проблем зі здоров’ям очей, включаючи симптоми, пов’язані з сухістю очей.

Сухість очей виникає коли ваші очі не виробляють достатньо сліз, щоб залишатися вологими, або коли ваші сльози працюють неправильно. Симптоми сухості очей включають опухлі кровоносні судини в очах, які можуть надати налитий кров’ю вигляд, свербіж, подразнення та коливання зору.