Індійські експерти представили увазі 6 найкращих жироспалюючих продуктів. Одним з варіантів є вживання грибів.

Фахівці з харчування з Індії впевнені, якщо рекомендовані продукти включити в раціон, можна буде досить швидко побачити зміни у фігурі в кращу сторону. На перше місце поставлено картоплю, незважаючи на суперечливі думки про неї, експерти пояснюють її дію швидким відчуттям ситості, тому під час трапези автоматично зменшується кількість з’їденого.

Кращий спосіб їсти продукт – це охолоджувати його протягом короткого часу після варіння, так як дана міра допоможе створити велику кількість стійкого крохмалю, що грає роль в схудненні. Хрестоцвіті овочі, такі як брюссельська, кольорова і звичайна капуста, повні клітковини і містять велику кількість білка. Це також їжа з низькою енергетичною щільністю, що робить її ідеальною для отримання стрункості.

Листові овочі, серед яких шпинат, багаті також волокном, маючи при цьому мінімальну калорійність, тому бажаючим скинути вагу варто віддати їм перевагу. Індійські експерти радять їсти гриби, адже в їх складі багато вітамінів і мінералів, що слід взяти до уваги тим, хто хоче позбутися зайвої ваги. Дари природи при цьому поживні, а енергетична цінність низька.

У список заслужено включений гарбуз, що славиться низькою калорійністю, багатством клітковини, що не менш важливо, він ж може допомогти в придушенні апетиту. Морква містить високу частку розчинних і нерозчинних волокон, у зв’язку з чим продукт занесений в список кращих жироспалюючих продуктів.